Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért irkálja némely férfi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irkálja némely férfi, hogy muszáj lefeküdnöm pár számomra vonzó (?!) pasival, hogy tényleg megtudjam, hogy leszbikus vagyok-e?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta tudom, hogy leszbikus vagyok.

Csak barátnőim voltak, de folyton ezt hajtogatják.


23N



2022. aug. 7. 13:50
1 2
 11/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Jaj, de utálom én is, mikor megkérdezik, hogy honnan tudon, hogy leszbikus vagyok, ha sosem voltam pasival. Ilyenkor visszakérdezek, hogy ő honnan tudja, hogy hetero, ha csak nővel volt még. Ilyenkor vagy bekussol az illető vagy próbál abba kapaszkodni, hogy azért ez nem ugyanaz, de a végén feladják, mert mindig mondom, hogy de bizony, ugyanaz és legyen ő először pasival, próbálja ki előbb ő, amit rám akar erőltetni.
2022. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ugyanazt szoktam mondani, amit 11-es. Hogy ennyi erővel egy pasi sem mondhatná magáról, hogy heteró, amíg le nem feküdt egy másik pasival. Az egójuk miatt van szerintem. És nem bántásból írom, a természet őket tényleg elég naggyal áldotta meg. Egyszerűen nehéz elhinniük, hogy az ő csodálatos testük, meg testrészük nem okoz azonnali gyönyört minden nőnek. Pont emiatt felételezik azt is, hogy csak is felcsatolhatóssal tudjuk egymást kielégíteni, mert BIZTOS, hogy minden nőnek szüksége van behatolásra, és sokan nem is tartják szexnek, ha nem történik behatolás. Nehéz téma ez. Én már kezdem őket úgy kezelni, mint a gyerekeket, akik még nem képesek megérteni azt, hogy amit ők szeretnek, az másnak még nem biztos, hogy ugyanúgy tetszik. Kicsit korlátoltak ilyen szempontból. De mondom, nem hibáztatom őket, meg nem utálom, mielőtt valaki kiforgatja a szavaim, de biológiai szempontból szükségük van egy nagy adag egóra, és annak meg ez az eredménye :)
2022. aug. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11, Akinek ezt visszaírtam az biszex volt, szóval nem vált be ez se nekem…

Bár így még jobban nem értettem, hogy miért ennyire erőszakos.

2022. aug. 8. 10:50
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
Eszthi, bocs, de nem tudtam végigolvasni a leveled, neked biztos komoly gondjaid vannak. Fárassz mást. A 12-es.
2022. aug. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
91%
14-es, nekem is írt, de a 2. üzire én már nem válaszoltam. Hagyd rá. :)
2022. aug. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!