Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mitől vonzó számotokra egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzó számotokra egy leszbikus nő?

Figyelt kérdés
Milyen külső és belső tulajdonsággal rendelkezik egy ideális partner? Kit néztek meg az utcán?:)

2022. aug. 6. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nálam ez változó, vékony testalkat mindenképp nyerő nálam
2022. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb nőket kedvelem, alkatra lehet inkább testesebb, asszonyosabb.

27/L

2022. aug. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Attol hogy izíg vérig nő.

A nőies lányokat szeretem.

Szóval ilyen claasic:hosszú haj

Egy kis smink,festett köröm,nyáron inkább szoknya mint nadrág,illatfelhő.

Lehetőleg magas és vékony...na jó egy pici husi lehet rajta.


Belsőleg is:kedves,inspiratív,

Támogató.

Bújos.

2022. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

- külső: festett szőke haj, ami picit lenőtt, normál testalkat (nem nádszálvékony!), szemszín, mosoly, kézfej (?)

- belső: vicces, intelligens (értelmes beszélgetések), illedelmes\"szépen" beszél

Első találkozáskor ezek fognak meg.

2022. aug. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kinézetre az utcán bárkit megnézek akinek jó alakja van. Jó alak nálam relatív, husisabb lányokat is megnézek. Viszont ami nálam alap az az arc és a szemek. Lehet akár vékony akár nem, mindenkinek az arcát nézem előszőr.

Mint az előttem szólót, engem is az intelligens és értelmes beszélgetések fognak meg leginkább, és ha valakivel órákat lehet beszélni bármiről, megvan a saját véleménye. Fontos számomra, hogy empatikus legyen és megértő.

2022. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat mindenkinek!:))


Ha valakinek még van válasza a kérdéshez kapcsolatosan, ne tartsa magában;)

2022. aug. 7. 09:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicseszettül őszinte. Nyitott. Figyelmes.
2022. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát én a klasszikus esete vagyok annak, hogy az olyan lányok jönnek be külsőre és belsőre is mint én.


Mindenképpen nőies, de nem a végletek irányába. Sötétebb stílus, megjelenés pl. haj, körmök, tetoválások, öltözék. Normál testalkat, mindenképpen formás. Semmiképpen sem fiús külsőre. Belsőre lehet az valami szinten, pl egy műszaki, barkács érdeklődéssel.


Egy ilyen külsőre felkapom a fejem.


Belsőre elég sok "elvárásom" van, cserébe azt gondolom sokat is adok. Ami az alap: logika, intelligencia, emberség, racionalitás, humor, idealizmus. Ezek hiányában kapcsolatot nem tudok kialakítani, maximum kalandot, de azt sem feltétlenül. Szeretem ha a másik rendszerető, igényes, "csípős", megbízható, őszinte, kedves, nincs elszállva magától. Mindenképpen fontos a közös szemlélet az élet dolgairól.

2022. aug. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Fiús alkat pici cici
2022. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egy nagyon körvonalazott ideálom, de szeretem a természetességet, a hosszú hajat. Valamiért a világosabb hajat és szemeket, maroknyi melleket. Újabban pedig észre vettem magamon, hogy elég fenék centrikus lettem.. Diszkréten oda-oda pillantgatok egy fenék csipő arányra.

Személyiségre persze olyan lenne ideális, akivel el lehet filózgatni az élet dolgairól, együtt rácsodálkozni apró dolgokra a világban.. Szóval, ha hasonló beállítottságú lenne, mint én.

2022. aug. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!