Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, vonzó ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, vonzó ha egy fiúsabb lány izmos/kockahasa van? (Nem testépítő forma;))

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 08:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze, nekem tetszene. Viszont nem előírás. Ha tetszik az összkép akkor igazából teljesen mindegy, hogy van-e kockahasa.
2022. aug. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A puha, nőies poci sokkal jobban izgat, az nálam mindent visz :)
2022. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nem,legyen nőies.Ha nőies és sportol,és úgy van kocka hasa,de akkor is csak szolídan,úgy jöhet.
2022. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem tetszik, ha egy lány - függetlenül attól, hogy fiús vagy lányos - izmos. Persze az szép, ha van egy kis izma és látszik, de egy bizonyos izommennyiség számomra már nem vonzó. Sőt, nem is az izom miatt lesz nekem valaki vonzó.


Nekem pl az úszónők sem tetszenek.


Egyébként lehet most ezt mondom és közben lehet a jövőben megismerkedem valakivel, aki izmosabb és tetszeni fog maga a lány a személyisége, az összkép miatt.

Fiús(abb) lányokra is azt mondtam, hogy nem tetszenek, közben volt már olyan fiús(abb) lány, aki jól nézett ki, jól állt neki és bejött.


Ha linkelnél esetleg az internetről egy képet kérdező, hogy konrkétan milyen izmosságra gondolsz, akkor úgy könnyebb lenne elképzelni.

2022. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem vonzó. Legyen nőies.
2022. aug. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszik, ha egy nőnek sportos alkata van. A testépítős kockahas csak nagyon extrém esetben alakul ki, sok munkával, diétával lehet elérni, nem hiszem, hogy sok nőnek lenne, abból se mind leszbikus. Úgyhogy kétlem, hogy pont ilyennel fog összehozni a sors. Ha csak simán látszik a hasizom, az szerintem még szexi. Viszont a nagyon fiús lányok nem tetszenek, hastól függetlenül.
2022. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

nekem bejön nagyon a kocka has, nekem is izmosabbacska hasam van de nem nagyon nagyon kockás, bár próbálkozom :D

és a fiús lányok is bejönnek :)

21/L

2022. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Mivel én is sportolok, vonzónak találom az izmokat, mert tudom, mennyi munka van mögötte.

Bár ettől függetlenül nőies kereteken belül maradjon: például egy sejtelmes csík a has közepén is szexi tud lenni, de egy szálkás, száraz forma már számomra nem az.


De valószínűleg, ha mást kérdezel, annak mondjuk az én kézis/úszónői testalkatom nem jönne be, ahogy a válaszok sokszínűségéből is láthatod.


Ízlés kérdése. :)

2022. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, ment a zöld kéz!:)
2022. aug. 8. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Kockahasu leszbikuskent sírok egy két kommenten 😅

Szerintem ti egy szét-szteroidozott nemtudomkit képzeltek el. A kockás has az alacsony testzsirnak köszönhető, nagyban befolyásolja a genetika is ki hova raktároz.

Szerintem nincs annál vonzóbb mint mikor valaki figyel az egészségére és nem össze vissza eszik, mellette pedig erőnléti edz. Ettől még lehet valaki nőies könyörgöm 😅 (egyéni megjegyzés vége)


Vagy ha a nőiesség egyenlő azzal, hogy nem bírja el a bevásárló szatyroty sem akkor ér kérek elnézést.

Le lehet pontozni 🙃

2022. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!