Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus párok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus párok hogyan vállalnak gyereket?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadnak egy babát, vagy mesterséges megtermékenyítésre is van módjuk?


Bocsánat, én nem tudom hogy mik a lehetőségek. Kíváncsi hapsi vagyok



2022. márc. 3. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es, ez mind egyedülállóra vonatkozik, nem a párra. Azaz hivatalosan csak az egyik tag lesz szülő, mint korábban leírtam már, a másik semmilyen jogot nem formálhat a gyerekre. Tehát így nem a párnak lesz gyereke!
2022. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10/3. pontról jutott eszembe: mi van akkor, ha egy nő összeönt 2-3 mintát, és azt juttatja be magába? Ilyen létezhet?
2022. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#11-es igen ez igaz amit írsz, de ők egy pár és a kérdés annyira vonatokzót csak hogy hogyan tudnak gyereket vállalni, és nem arra hogy kinek lesz a nevén meg milyen jogi oldala van!


#12es igen lehetséges, de ki csinálna ilyet, és miért?

2022. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as, szerintem a kérdező férfinek a gyerekcsinálás módjai teljesen tiszták voltak, ahogy fel is sorolta az örökbefogadást, és megtermékenyítés lehetőségét is. De úgy kérdezte, hogy van-e lehetőségük. Tehát NEKIK, mint leszbikus PÁR. Nem mint egy egyedülálló nő. Mint leszbikus pár nincs rá lehetőségük. Csak csalva. Azaz azt hazudva, hogy egyedülálló.


12-es, honnan szerezne 2-3 friss, használható mintát egyszerre? És miért öntené össze? :)

2022. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

10-estől kérdezem, hogy a fecskendőt komolyan gondolta-e. Ugyanis azok viszonylag rövidek, és kaparják a hüvely falát. Pláne a méhszájat.


14-es, valóban igazad van, tisztában vagyok a humán reprodukció biológiájával (nagy vonalakban).


A 12-es nagyon elfantáziálta a kérdést, vélhetően valamilyen gang-bang videó alapján 😂

2022. márc. 8. 10:19
 16/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Egy kicsit túl agyadol a dolgot.

Ha rövid akkor hogyan éri el méhszáját?

Miért kaparja hüvelyt? Nem állat módjára kell betólni.

Csak hogy tisztában legyél, egy 5 ml-es fecskendő bőven elegendő, mivel egy átlagos férfi kb 3-5 ml között tud produkálni. Méhszájat nem éri el, és nem kaparja végig hüvelyt se, ha normálisan van csinálva, és nem csak bumm bele vágja hüvelybe, de erről nem foglak itt kioktatni hogy hogyan is kell.

2022. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!