Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire inkorrekt dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire inkorrekt dolog, hogy lányként csak kapni szeretnék, ha lefekszem egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elképzelek egy nővel való együttlétet - még nem próbáltam -, mindig csak az a gondolat izgató számomra, hogy ő van a combjaim között, a viszonzás gondolata viszont szinte teljesen hidegen hagy. Szerintetek van olyan lány, aki ezt el tudná fogadni?


20/L



2022. febr. 10. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Pasi ezt el tudná fogadni.
2022. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül gáz, partnertől függ, van, aki csak adni szeret. Nekem te még kicsit bizonytalannak tűnsz azzal kapcsolatban is, hogy valóban bi/leszbi vagy-e, valószínűleg a fiatalságod és tapasztalatlanságod miatt. Szerintem teljesen természetes, hogy idegenkedsz egy olyan dologtól, ami még a mai világban sem minősül normálisnak és elfogadható dolognak. Meglehet, hogy ha találsz egy lányt, aki érzelmileg is megmozgat és nem csak a (talán fellobbanó és végül nem állandósuló) szexuális fantáziád elégíti ki, akkor azt fogod érezni, hogy igenis kell neked mindenhogy és gondolkodás nélkül viszonzod, amit kapsz. De az is lehet, amit előttem írtak, hogy pillow princess vagy. Ha majd eljön az első alkalom, nyugodtan lehetsz őszinte az illetővel és el tudja dönteni, hogy így is be szeretne-e vezetni ebbe a világba vagy sem. :) De szerintem be fog, aranyos tud lenni egy bizonytalan lány, akire még nagyon kell vigyázni.
2022. febr. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!