Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ráz le ilyen módon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráz le ilyen módon sok meleg?

Figyelt kérdés

Most nem jó neki. Nem abban a városban élek, és így kényelmesen úgy tudja alakítani, hogy jaj hát épp most nem jó neki.


Én meg ilyenkor bízok benne, hogy talán legközelebb.

Aztán ha megint megyek akkor megint nem jó. Vagy pedig másodjára-harmadjára már nem válaszol tovább.

Legalább mondta volna meg elsőre.


Vagy ha egy városban élnénk akkor nem is lenne baj, ha aznap nem ér rá, van lehetőség máskor nemsoká.

De így hogy nem mondja meg, én úgy számolok hogy talán később még összehozzuk.


Miért ilyen szemetek?



2021. okt. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos barátom, ilyen a többség.

Nem érdekli őket, hogy te időt,pénzt áldozol a talira.

És ez mindegy, hogy más város, vagy ugyanaz. A mentalitás egyforma.

2021. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%

Képzeld spanokkal röhögünk közben, küldöm screenshotokat stb.

Múltkor egyik munkatársamról derült ki hogy meleg hétfő reggelre coming outoltatva lett xdd


Ez van, itt magyar földön nem szeretik a melegeket

2021. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező,ezt nem szemétkedésből teszik.

Ők egyszerűen álmodozók,nem merik megélni a vágyaikat,mondhatni ők a kamusok.


Ennek sokféle pszichológiai oka van,hogy ki miért lesz ilyen,és nem egyformák mind ők sem.


Persze vannak,a gátlástalan hazudozók,de a többség egyszerűen nem meri meglépni,de vágyik rá.

2021. okt. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtam,és te írtad,teljesen logikus.


Először csak azt mondja,hogy most nem ér rá.

Utána már nem válaszol,mert már nem hihető,és kilép a beszélgetésből.


Sokaknak addig vagy vonzó,még kellő távolságban vagy,és megmarad a reményed,hogy valaha lehet belőle valami.


Ha ezt így előre megmondanák,senki nem beszélgetne velük.

2021. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg nagy a szàjuk, aztán ha lépni kellene megijednek.

31F

2021. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Az egyetemista egoisták a kedvenceim: Multkor egy ilyen tini srác kb 19 (én 23 vagyok),megkérdi egyetemre jársz? Mondom már nem,mert kiiratkoztam. Erre azt mondja bocsi de így nem ismerkedünk.. Hogy egyeseknek mekkora egójuk van mert felsőoktatásban tanulnak gondolom valami noname büfé szakon :D


A másik: Lett volna egy talim,megbeszéltünk mindent hogy hol mikor talizunk,ott voltam perce pontosan,erre ír hogy késik félórát mert még nem fejezte be a dolgát,mondom oké. Vártam még kb másfél órát rámír: "bocsi,de hamar haza kell érnem mert jön a barátnőm...tegyük át máskorra" Hát az ilyenektől falra tudnék mászni. A barátnő gondolom megérti hogy más dolgod van,vagy jön majd máskor.

(Bár mondjuk az ilyen "barinős" fiúktól is falnak megyek,mert általában az a "barinő" mindenbe beleszól,az előző párkapcsolatom is emiatt ment tönkre ugye az exem barátnői miatt)

2021. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyégként úgy vettem észre, hogy nagyon gyakori a melegek körében. Én pl teljesen az ellenkezője vagyok és ezt meg is szokták jegyezni. Viszont azt észre vettem, hogy van, aki emiatt elkezd rólam feltételezni valamit(negatívat), hogy biztos csak hasznot akarok belőlük, meg átverem őket. :D Pedig sosincs ilyenről szó, de a többségnél látom ezt a mentalitást. Nekem eddig mindenki megjegyezte, hogy nagyon kedves vagyok, meg, hogy sokat foglalkozok velük. Én nem érzem azt, hogy ez annyira különleges lenne, számomra az alap, hogy időt és energiát szánok arra, akivel ismerkedem. Én akarok is, szóval nem muszájból teszem. De mások tapasztalata alapján, meg ahogy beszéltem másokkal, nem épp ezt mutatja a többség. Én nekem meg ez teljesen alap, szóval nekem meg az az idegen viselkedés, amit te is leírtál.
2021. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezek,mint ahogy látom az előttem szólókklal,velem is megtörténtek. Az a baj,hogy nem lehet kiszűrni őket. Sokan mondják,hogy vannak jelei,oké,néhány tényleg van,de azért minden esetben lehetetlen kukázni az ilyeneket.

Nekem a személyes kedvencem a kor letagadása. Hol a 30 megy 4-5 évet lejjebb,hogy a 17ből lesz 19...

2021. okt. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen lesz. Majd megszokod. Ettől lesz értékes majd valaki aki…
2021. okt. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól összefoglalták az előttem írók, a társkeresés nehézségeit. Sajnos ma tényleg nem szokás a korrektség, a megbeszéltekhez tartani magát az embereknek.

Az udvariasság, a jó modor, a visszafogottság, elsőre főleg na ezek is mind csökevénynek számítanak. Ahogy a köszönés egy levél elején, végén, a név aláírása.

Nem akarnak számot cserélni, még ha úgy alakul az ismerkedés,akkor sem. Első személyes találkozón pedig mindjárt ágyba akar bújni a nagy többség ( most nem szexhaverról beszélek).

Aki azt írja, nincs párja,az sem kíváncsi a másik emberre az ismerkedésben, vagy állandóan magáról beszél, de a leggyakoribb,hogy az exről. Vagy dicséri, vagy szidja, de el nem maradhat az előhozása. Könyörgöm, ki a fene kíváncsi az exre ? Hát nem egymásra kíváncsi két találkozó fél? Az ex azért ex, mert nincs tovább,vége, elmúlt. Aki emlegeti, az nem zárta le magában,és így nem tud továbblépni,bármennyire is akarna.

Az egyetemistákról annyit,hogy ha valaki pedig diploma alapján ismerkedik, akkor annyit is ér.

Nekem van diplomám, sosem hencegtem vele,sem egyéb képességemmel.És érdekes, minden párom olyan volt, aki nem diplomás. Na és? Leesett a Nap az égről?

Sokkal több értékes, szerény,megbízható embert találni - mások szerint is - a "nem diplomásak " között. A diploma nem ad tartást, nem ad műveltséget,sőt kulturált viselkedést sem.


És bizony sok csalódás,koppanás kell, amíg eljön az a valaki,akiért ezt érdemes volt végigjárni. Készen kapott gyémánt nem olyan értékes, mint egy magad kereste, találta , amiért megdolgoztál....

2021. okt. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!