Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ráz le ilyen módon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ráz le ilyen módon sok meleg?

Figyelt kérdés

Most nem jó neki. Nem abban a városban élek, és így kényelmesen úgy tudja alakítani, hogy jaj hát épp most nem jó neki.


Én meg ilyenkor bízok benne, hogy talán legközelebb.

Aztán ha megint megyek akkor megint nem jó. Vagy pedig másodjára-harmadjára már nem válaszol tovább.

Legalább mondta volna meg elsőre.


Vagy ha egy városban élnénk akkor nem is lenne baj, ha aznap nem ér rá, van lehetőség máskor nemsoká.

De így hogy nem mondja meg, én úgy számolok hogy talán később még összehozzuk.


Miért ilyen szemetek?



2021. okt. 20. 19:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én azt sem szeretem,amikor ki van írva az adatlapomra,hogy elsősorban,első körben beszélgetek,ismerkedek,jobban szeretem online megismerni a másikat.

Erre már az első beszélgetésnél talizni akar,vagy szexelni,sőt volt,aki hajnali 2kor rám írt,hogy nem-e mennék-e át.


Nekem hosszabb idő kell a bizalom kialakításához,és,hogy érezzem,hogy van-e értelme egyáltalán találkozni.


Emiatt voltak már,akik kamusnak hívtak,pedig nem árulok zsákbamacskát:)

2021. okt. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%
Elsősorban az ilyen kamus sumákok miatt fejeztem be a neten való ismerkedést. Szinte már csak ezek vannak. Sok idő, energia, remény és a nagy nulla a végén. Maradjanak maguknak!
2021. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!