Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire inkorrekt dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire inkorrekt dolog, hogy lányként csak kapni szeretnék, ha lefekszem egy másik nővel?

Figyelt kérdés

Akárhányszor elképzelek egy nővel való együttlétet - még nem próbáltam -, mindig csak az a gondolat izgató számomra, hogy ő van a combjaim között, a viszonzás gondolata viszont szinte teljesen hidegen hagy. Szerintetek van olyan lány, aki ezt el tudná fogadni?


20/L



2022. febr. 10. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, még kapcsolatban is.
2022. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még annyit pontosítanék, hogy a csókok, ölelések, simogatások nagyon is vonzanak, tehát nem arról van szó, hogy kizárólag azt a bizonyos egy dolgot várnám el, csak azt mondom, hogy annak a fordítottja konkrétan nem hiszem, hogy bejönne.
2022. febr. 10. 12:04
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
2 ez így már jobban hangzik, tuti találsz majd partnert
2022. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha ezt beszélitek meg akkor az az inkorrekt csak ha mégis bevágodsz a combjai közé:-) (Teljesen jo és elfogadhato, szerethetö a hozzáállásod! Imádom az ilyen lányokat.)
2022. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Vannak ilyenek,simán találsz rá partnert,sok domináns nem várja el a viszonzást,egyszerűen őket az elégíti ki (az ilyen típusúakat),hogy ők kielégíthetik a párjukat. Viszont ahogy megfigyeltem,főként csak fiús lányok az ilyenek,a domináns csajosak akarják-ha nem is mindig-,hogy ők is kapjanak valamit. Meg attól függ,hogy ezt mennyire szeretnéd kapcsolatban,mert ha nem,akkor tök mindegy milyen,ott nem játszik ez az ízlés,mert szerintem mindkettő típusból találsz embert alkalmira,de ha kapcsolat,akkor ugye át kell venni,hogy mégis milyen az ízlésed.
2022. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Igen, ettől tartok kicsit, amit az 5-ös válaszoló ír, mert engem inkább az olyan lányok vonzanak, akik feminim kisugárzásúak (persze a határozott személyiség bejön), és félek, ők hiányolnák ezt a dolgot...

2022. febr. 10. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
számomra ez nem férne bele de vannak akiknek ez okes
2022. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez akkor inkorrekt, ha a másik fél elvárná, és úgy nem csinálod. Ha mindkettőtöknek jó így, akkor hajrá. Amúgy nálam sem jön be ez a hozzáállás, a kölcsönösség szerintem fontos.
2022. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez szerintem nem hozzáállás, hanem igény kérdése.
2022. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyet úgy hívják pillow princess, keresel magadnak egy stone butch vagy stone femme csajt és kész.
2022. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!