Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek nem sül le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem sül le a pofátokról a bőr, amikor valakit éveken keresztül a barátzónában tartotok?

Figyelt kérdés
Természetesen most nem azokról a korrekt hölgyekről van szó, akik elutasítják az illető közeledését, majd tudatosan kerülik a társaságát. Hanem azokról, akik tisztában vannak azzal, h a srác/férfi szerelmes beléjük, nem engedik közel magukhoz őket, de azért keresik a szerencsétlen társaságát, mert a barátságára igényt tartanak. Nincs lelkiismeret furdalásotok, amiért szenvedést okoztok a másiknak? És ne gyertek azzal a dumával, hogy "keressen mást, ha nagyon akar, úgyis talál valakit", mindannyian tudjuk, hogy egy szerelmes ember nem tud mást találni.

2017. okt. 20. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Lány vagyok, de igen szégyelje magát az aki egy fiút közelebb enged magához úgyhogy csak barátként tekint amúgy rá. Csúnya dolog ez nagyon nagyon
2017. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Ezeket a kártyákat az elején ki kell teríteni,akkor tiszta játszma lesz! Sokszor az a baj,hogy a lány elmomdja és a fiú akarja/választja a barát szerepet.(Inkább az,mint a semmi.Vagy hátha alapon.)X év múlva el kezd neki fájni és a lányt okolja. :/

Nem minden eset ilyen,de sokszor megesik. + Fordítva is adott a dolog!

Mindenki szégyellje el magát,aki átkúrja a másikat!Ennyi!!;)

2017. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, gyerekes a kirohanásod. Azt nézik hülyének, aki hagyja magát. Férfiak közül is vannak olyanok, akik kihasználnak más nőket. Fölösleges versenyezni h melyik nem a gyengébb, szemetebb, mert embere válogatja.
2017. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Csak annyira, mint mikor mi pasik egy-egy dugás erejéig kihasználunk egy csajt...szerintem. Nő vagy férfi, az ember az csak gyarló ember.
2017. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
De néha kiveri, neked nem szokta?
2017. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok lány ilyen és ha nincsen éppen pasija akkor jó a szamár. Velem is így volt és mikor unatkozot akkor szólt de már mindig lerazom valami indokkal és hát szerencsére a munkám is ilyen hogy bármikor mennem kell ha szólnak. :D
2017. okt. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Nem :D


Megmondom milyen pasik kerültek eddig a barátzónámba: olyanok, akik elfelejtették közölni az érzésüket felém, csak várták, hogy majd én rájöjjek, hogy többet akarnak tőlem. Hát, guess what, nem vagyok gondolatolvasó. Ha valaki a barátom, és szerelmes lesz belém, és nem kezdeményez, hanem továbbra is csak barátként viselkedik, akkor ő rakta saját magát barátzónába és kész.

Ha meg kinyitod a szád és a nő elutasít, akkor felnőtt emberként tudjál mér olyan döntést hozni, hogy neked ne legyen kellemetlen :D Ha a nő kihasználja a társaságod, akkor hagyd ott, kit érdekel, hogy szerelmes vagy? De most őszintén, annyira túlértékelitek a szerelmet, hogy azt hiszitek, ha valaki szerelmes, akkor képtelen önállóan gondolkozni és logikusan viselkedni. Én is hagytam már ott hótt szerelmesen rossz, nem működő kapcsolatot. Szerintem barátsággal is megoldható ez :D

Ha valaki érzelmileg kiszipolyoz, akkor nem kell ám vele tartani a kapcsolatot, az, hogy szerelmes vagy nem jelenti egyből azt, hogy hülye is.

2017. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem. A mai napig joban vagyunk. Talan el is felejtette azt. De miert kellene, hogy az erzelmeim (vagy nem letezo erzelmeim) miatt egjen a bor az arcomon? A baratsag kulonben is szentebb a szerelemnel, barminel.
2017. okt. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan marha aki évekig nem kapcsol hogy csak barátnak kell de többre vágyik?
2017. nov. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem sul le, mivel fogalmam sem volt, hogy ezt erzik a fiuk. Sajnos ok sem tiszta lappal inditanak es hivnak el randizni vagy mondjak el az erzeseiket, igyhat nem egyertelmu sokszor, hogy csak flortolget, mint a ferfiak tobbsege vagy tobb van mogotte. Mire kiderul addigra persze olyan belsoseges kotodes alakul ki a baratsag miatt, hogy mindket fel serul ebben. Nekem a 4-5-8evvel ezelotti fiu barataim is nagyon hianyoznak, habar pont emiatt megszakitottuk a kapcsolatot. Nekik mar van felesegul/baratnojuk es elfelejtettek, de a bizalmi baratsagunk nekem meg mindig nagyon hianyzik...

lehet mas lanyok mashogy allnak hozza, de nekem ez az oldalam.

2017. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!