Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátzónában vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónában vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy én ostoba belementem a barátzónába amikor a lány felajánlotta elutatasítas után. A közös barátok beszéltek rá, hogy udvariasságból fogadjam el a barátságát. Azóta találkoztunk de nekem ez nem megy..rájöttem, hogy egy lánybarát semmire sem jó (semmi szex,szenvedély, forró éjszakák). Hogyan mondjam el neki miután megígertem neki,barátok maradhatunk?
2017. jún. 17. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A barátságot nem ígérni kell, hanem érezni.:) Arról meg szerintem senki sem tehet, ha nem érzi jól magát a másik társaságában. Illedelmesen meg kell neki mondani, hogy ne haragudjon, de te ezt nem szeretnéd így folytatni, nem haragszol rá és semmi, megmaradhat a jó viszony, de nem érzed úgy, hogy ez neked így jó lenne. Pont.
2017. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Hívd át segíteni vasalni vagy takarítani, aztán, ha nem jön, akr egy "hát ilyen egy barát ?!" felkiáltással simán szakíthatsz :D

30/f

2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Leirom mennyire egyszerű:


Ne haragudj de amikor azt válaszoltam neked, hogy maradjunk barátok becsaptam magamat is, és téged is. Nem akarok hazudni neked sem és magamnak sem, mert többet érzek, mint amit egy barátság meg enged. Ne haragudj, hogy nem voltam őszinte veled.


Köszönöm hogy egy kicsit megismerhettelek. Szia.

2017. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

"egy lánybarát semmire sem jó (semmi szex,szenvedély, forró éjszakák)."

Miért? A fiúbarátokkal van? :)


Amúgy ha tökös vagy, akkor megmondod neki, hogy nem tudsz rá csak barátként tekinteni, így inkább hanyagolnád a találkozásokat.

Ha töketlen vagy, akkor elsunnyogod. Nem érsz rá, egyebek...

2017. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ollókezű Edward ***** válasza:

Semmire se jó? Miért mit gondoltál, hogy mire lesz jó? Vagy inkább te mire leszel jó neki, ha már egyszer lekoptatott?

Még szex meg szenvedély, mi? :D XD

Barátom, te nem tudod, mi az a barátság, vagy azt hiszed, hogy minden lány fehérmájú. Nagyon-nagyon ritka az, hogy kapcsolatra nem kellesz neki, de szexre megtart, ezt elhiheted.

Mondjuk az lett volna a tisztességes tőle, ha végleg eltávolít maga mellől. Én is ezt csinálom a pasikkal, csak semmi barátzóna.

2017. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha már képtelen vagy emberként tekinteni rá és értékelni a barátságát, akkor ne mérgezd tovább az életét a hazug udvariaskodásoddal, hanem szakíts meg vele minden kapcsolatot. Gondolom nem szorít fegyvert a golyóidhoz...
2017. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

6-os:

Feministák kíméljenek:D

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 17. 19:38
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
#7 az őszinteség feminizmus.. értem.
2017. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó:

Bakker te hol élsz?

Hogy nem ertékeki a barátságat... miért ki értékelné a helyében?

Egy férfinak szexre van szüksége, nem pedig csevegésre ha lányról van szó.

Tudod, férfi-nő.. tanultál biológiát?

2017. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

#9 Mostantól elirányíthatlak minden olyan kérdéshez, amiben egy férfi azon nyivákol, hogy miért gondolják a hülyepcsa nők, hogy csak azért érdeklődnek a napjuk felől, mert bszni akarnak?

Meg azokhoz is, amikben azon megy a hiszi, amiért a nők ösztönlényeknek bélyegzik őket, akiket csak a szex motivál?


A baj az, hogy nem minden férfi ösztönlény (sajnos - ha minden férfi az lenne, akkor jóval kevesebb félreértés lenne) és míg az ösztönlények csak azért kommunikálnak, hogy pnához jussanak, a nem ösztönlények behisztiznek azon, hogy a nők azt feltételezik, hogy minden pasi érzelmi selejt.ehh

2017. jún. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!