Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak, ha valószínűleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak, ha valószínűleg csak barátzónában vagyok?

Figyelt kérdés

Kb 5 hónapja beszélgetek egy fiúval, akibe már kezdtem beleszeretni. Ő kezdeményezett, akart ismerkedni. Ő volt aki naponta rámírt. Később már azt is megbeszéltük, hogy találkozunk a nyáron, mivel 180 km van köztünk, mindketten dolgozunk. Telt az idő, és szinte napi programom lett az hogy beszélünk. Pénteken általában nem írt, mert akkor a barátaival bulizott. De szombaton már reggel rámírt. Múlt héten azonban se pénteken, se szombaton, se vasárnap nem írt. Ezért megtettem én. Kiderült, hogy becsajozott. Kéet küldött a csajról, kérdezte, hogy szerinte illik-e hozzá stb. Én nagyon magam alatt voltam amúgy is, egy haláleset miatt. Most is úgy hiányzik, hogy beszéljünk, de nem akarom megalázni magam. Ha ő becsajozott akkor rám már nem is jut ideje? Főleg úgy, hogy nem sokkal ezelőtt, még nekem csapt ugymond a szelet...

Ti ráirnátok? Vagy megvárnátok, hogy ő tegye meg, és rákérdeznétek, hogy akkor most mi is van?


2015. márc. 1. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak a reakciódra kíváncsi vagyis féltékennyé akar tenni, bár szerintem erre kevesebb esély van. Gondolom ezt azért mert 3 napig nem írt.
2015. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már volt olyan, hogy beszélgettünk, és írtam neki, hogy ha becsajozik, akkor nem lesz rám ideje. Ő pedig azt válaszolta, hogy ő nem ilyen természet, hogy egyik napról a másikra magamrahagy. De úgy tűnik mégis...
2015. márc. 1. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

5 hónap, 180 km. Ennek nincs sok jövője. Lehet, hogy úgy érzed, most ő az álompasi, de rengetegen járnak-kelnek az utcán. Vedd fel a legszexibb rucidat, jön a tavasz, tombolnak a hormonok! Irány pasizni!

Ha elkezdett tesztelni azzal, hogy féltékennyé tesz, akkor minél hamarabb felejtsd el.

2015. márc. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok a pasik álma. Ezért is örültem, hogy talán találtamm valakit, aki tud szeretni. Közben akart ismerkedni velem egy fiú, de elküldtem, mivel volt ő, és nem akartam egyszerre két fiúval "kavarni" úgymond. De úgy látszik kár volt.
2015. márc. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!