Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet Budapesten leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten leszbikusként ismerkedni?

Figyelt kérdés
20-as éveim elején járok és komoly kapcsolatot keresek. Nézelődtem már társkeresőn is, főleg a nőies leszbikusok tetszenek, ebből adódóan még inkább csökken az esélyem. Emellett jó lenne meleg baráti körökbe is bekerülni, de egyedül nem merek elmenni szórakozóhelyre. Nem tudom mi tévő legyek.. elég kevés az önbizalmam.

2022. febr. 7. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Én szivessen ismerkedek veled 25/L
2022. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is, írhatsz nyugodtan.
2022. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akarsz perverz esetleg már már veszélyes férfiakba futni akkor nem a gyakori kérdéseken.
2022. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Élőben: alterego, habroló a kettő legismertebb meleg bár. Mehetsz egyedül is, senki sem fog megenni. A covid előtt rendszeresen voltak wow! és ösztrosokk partik (utóbbiakra csak nők mehettek be).
2022. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Wow partik még mindig vannak havi rendszerességgel. Oda bár nem csak nők mehetnek be, de úgy tudom mostanában ez az egyetlen olyan buli, ami leginkább nőket kereső nőknek szól.

Egyébként, ha nem vagy az a bulizós típus keress utána Labrisz, Qlit programoknak. Szerveznek sport eseményeket, egyebeket.

Most van például az LMBT történtei hónap sok érdekes programmal, ahol akár ismerkedni is tudnál, barátokat szerezhetnél.

2022. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarsz perverz esetleg már már veszélyes férfiakba futni akkor nem a gyakori kérdéseken."


Lehetne mondjuk az instagramon vagy facebookon is, de ott is elég nagy az esélye, hogy ugyanolyan figurák vannak, mint itt.

Facen is számos LMBTQ barátkozó/társkereső csoport van, ahova érdemes ellátogatni, ahol az adminok/moderátorok kiszűrik a kamu profilokat, oda kizárólag valós fotóval és profillal rendelkező tagok léphetnek be!

De jó azért WOW partyra is eljárni, vagy a Whynot caféba is, ami a Belgrád rakparton található.


L

2022. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Én szívesen ismerkedem veled 25/L:)
2022. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!