Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek mivel/hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel/hogyan lehet megtenni mindent azért, hogy leszbikusként párt találjak?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

-legyél fent oldalakon, ahol meleg emberek ismerkednek, pl TrevorSpace, Tinderen állítsd be a nőket érdeklődésnek meg ilyesmik

-járj el meleg rendezvényekre, menj meleg bárba

-küldj jeleket a világnak pl kitűzőkkel, táskáddal, ékszerekkel vagy egyéb ruhadarabbal

-válaszolhatsz itt, gyakorin leszbikus/bi nők társkeresési kérdéseire vagy akár te is kiírhatsz egyet

-barátkozz szintén lmbtq emberekkel és akkor talán összehoz téged valaki az ismerősének az ismerősével

2021. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de ez mind világos.

Lehet azzal pontosítanám a kérdést, hogy lelkiekben hogyan tegyek meg a lehető legtöbbet.

A helyzet az, hogy sok ismerkedős témán vagyok túl és valahogy egyre inkább nem érzek már rá a dologra..

26 éves vagyok és eddig csak egy rövidebb kapcsolatom volt 18 évesen..

2021. dec. 14. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
LÉgy nyitott, légy bátor, sőt merész. Egyáltalán akarj ismerkedni. Lelkiekben ennél többet nem nagyon tehetsz.
2021. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh hát mondtam volna hogy én szívesen ismerkednék

De majdnem 10 év van köztünk

2021. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem csak annyiból áll a dolog h legyél fent oldalakon meg kezdeményezz vagy ilyenek… hanem legyél nyitott az emberek felé. És ne az legyen az elsődleges célod h potenciális párjelöltként gondolj egy egy nőre hanem csak szimplán ismerkedj. Ha rögeszmésen “párt szeretnél találni” az kicsit elvakító tud lenni. Légy spontán és ismerkedj. Lehet rá találsz egy nagyon jó barátra vagy ellenségre de mindenképp légy nyitott mások felé. És persze önmagad felé :)
2021. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Lelkiekben az internalizált homofóbiát vizsgáld meg magadban, és az ezzel kapcsolatos gyerekkorod óta beléd ültetett előítéleteket oszlasd fel.


például:


előítélet:

a leszbikus nők csúnyák, senkinek nem kellenek


realitás: a leszbikus nők egy jó része nem a férfiak által preferált szépségideált testesíti meg, de egy másik nőnek kifejezetten bejön pl egy maszkulin vagy egy nagyon "fura" femme csaj is



előítélet:

a leszbikus szex nem szex, egy leszbikus kapcsolat alacsonyabb rendű mint egy heteró kapcsolat


a realitás: a leszbikus szex is szex, az, hogy te mit szertnél a hálószobában abszolúte csak rólad és a partneredről szól.

egy leszbikus kapcsolat is lehet mély, egész életre szóló, ha szeretnél házasságot, tarthatsz te kézfogót kb ugyanazokkal a külsőségekkel mint egy heteró pár. lehet kutyád, sőt, gyereketek is. bárki bármit mond, a család nem a papírtól lesz igazi család hanem a szeretettől, egymás felé fordulástól.



előítélet: leszbikusként valamiféle bűnt követsz el, megszeged a vallásod valamilyen tanítását.


a realitás: vannak melegbarát felekezetek, beszélj velük.



előítélet: leszbikusként nem lehetsz boldog


a realitás: de igen 😉

2021. dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! Hallottam már ezt a kifejezést, de abba nem igazán mertem még belegondolni mit is jelent ez rámnézve. Pedig ez biztosan dolgozik bennem..

Foglalkozni fogok ezzel is.

2021. dec. 15. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező írtam neked privátban :)
2021. dec. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 27 :)bp........
2021. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!