Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehetséges párt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetséges párt találni leszbikusként?

Figyelt kérdés

Őszintén mindenki megnéz és bepróbálkozik csak azok nem akiknek kéne.Emberek közt vagyok,dolgozom stb

Bar mellette alig tudok eljárni valahova de mégis sok emberrel találkozom munkahely által.



2022. jan. 31. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munka közben is lehet jeleket adni, flörtölni.

Önmagában az, hogy sok emberrel találkozol munka miatt, nem sokat jelent.

Inkább kevés emberrel-sokszor, hosszabb ideig, mint sok emberrel-egyszer, 2 percre.

2022. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En Tinder es fb társkeresővel probalkozom, probald meg hátha 25/L
2022. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén szólva mindenhol próbálkozom, (nyitott vagyok könnyen ismerkedek de az emberek többsége, már nem igazán veszi jó néven !) régebben egy bárban is flörtöltem egy random csajszival, később elmentünk együtt bulizni és lesmárolt , aztán hamar rájöttem hogy csak kíváncsi heteró , mostanáig barátok vagyunk. :D

Egyébként Tinderen is ismerkedek onnan se volt annyira drasztikus rosszul sikerült randim,(Lányokkal nincs annyi baj ) a baj inkább hogy nem igazán írnak vissza...stb. nem egyszerű inkább élőben szeretek ismerkedni csak nem sok esélyem, ebben a helyzetben, csak dolgozni járok meg néha stifler bárba munka után. :D 21/L

2022. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!