Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál mennyire jellemző, hogy az igazán jó arcok élőben ismerkednek, a Tinderen többségében csak az unalmasabb emberek vannak?

Figyelt kérdés
Vagy akikkel valami egyéb "probléma" van.
2022. jan. 28. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem indentitástól függetlenül szerintem a Tinderen pont hogy a két véglet található meg többségében. A nagyon unalmas, meg aki bárkit megkap. Nem hiszem, hogy az arany középutat választók itt keresnének partner.
2022. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a felhozatalt a tinderen, voltam már fent, de valahogy nem tudtam eligazodni rajta. Egy kép és egy sablonos profil alapján nem tudtam eldönteni, hogy szimpi-e a másik, így javarészt a nemre húztam mindenkit.

Én pont az arany középutat kereső vagyok (szerintem), de lövésem sincs, hogy hol lehetne ismerkedni. 🤷

2022. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A tinderen - meg minden társkeresőn is - teljesen vegyes a kép a "minőségre". Azzal, hogy a net az anonimitás miatt meg van spékelve egy rakás kamussal és idiótával nehezítő körülménynek akiket alig győzöl szűrni, egyfajta tű a szénakazalban hatást okozva.
2022. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a felállás van, hogy az "igazán jó arcok" csak élőben, az unalmasak meg neten ismerkednek. Szerintem abban lehet valami, hogy aki társaságibb, nyitottabb személy, az élőben is megtalálja a neki való közösségeket és így párt is nagyobb esélyel talál élőben. Akinek pedig kevésbe jó a szociális érzéke vagy nehezebben jön ki másokkal, az jobban rá van szorulva, ha párt szeretne találni magának, a netes platformokra.

Azt hiszem attól is függ, hogy valaki mennyire fogadta el és milyen mértékben vállalja a melegségét a szűkebb és tágabb környezetében.

2022. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme így általánosítani, főleg a melegek/leszbikusok esetében, mert pont hogy nekünk nehezebb ismerkedni, így sokaknak ez a legkézenfekvőbb megoldás, ha valaki nem jár kifejezetten meleg bulikba vagy meleg közösségekbe, bármilyne okból pl nem jár bulikba, vagy ahol lakik ott nincs ilyen hely, vagy egyszerűen más dolga van, akkor nehéz a való életben ismerkedni. Leszbikusok körében nagyon jellemző, hogy neten ismerkednek, valljuk be ez teljesen érthető.
2022. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!