Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jellemzőek az "aranyc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzőek az "aranycsillagos" leszbikusok?

Figyelt kérdés

Tehát aki még nem volt férfival soha és nem is akar.

Van köztetek ilyen?

A kifejezést ne boncolgassuk, bár tudom kissé diszkriminatívan hangzik azok számára, akik már voltak férfival, mielőtt rájöttek, hogy leszbikusok, de ettől tekintsünk el. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy vitát szüljön.


2018. febr. 9. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem voltam még#:) 19L
2018. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem voltam, leszbikus lévén értelema szerűen nem is akarok férfival lenni(brrr), az eddigi 4 barátnőm szintén aranycsillag volt. Ismerettségi körömben még 4 aranycsillag van, interneten 3-al beszéltem.



A leszbikusok többsége aranycsillag. Egy leszbikus nem is akar soha férfival lenni.Vannak kevesen akik később jöttek rá,de ők szintén nem akarnak többet. Azok közül akik voltak a túlnyomó többség biszexnek vallja magát(vagy ha nem akkor is annak számít). Pl.van barátnőm párja 32 évesen volt először nővel,azóta rájött,hogy csak a nők érdeklik,azt mondja bár leszbikusnak érzi magát,tudja hogy biszexnel számít. Aki pedig akar a jövőben az szintén értelem szerűen biszex.


25/N

2018. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
* egy barátnőm,akinek a párja.
2018. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg nagyon nagyon ritka. Én csak 2 aranycsillagos nőt ismerek.

Sajnos azt tapasztalom, hogy ismerkedésnél is előbb teszik fel a nők azt a kérdést, hogy voltam e férfival, minthogy mit dolgozok vagy mi a hobbim. Elég elkeserítő, mert az hogy kamasz koromban volt fiúm... hát na és, nem ez határoz meg. Pont emiatt ismerek olyan lányokat is akiknek szintén volt fiú az életükben még fiatalon, de inkább azt hazudják, hogy nem volt.

2018. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Attól,hogy te voltál fiúval még nem jelenti azt hogy ritka meg mindenki hazudik.Undorító mentalitás.
2018. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem mentalitás, ez a tapasztalatom.
2018. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szövegértésed viszont nincs: "ismerek olyan lányokat" nem azt mondtam, hogy mindenki.
2018. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
#2 Attól még hogy volt valaki férfival, nem lesz biszex automatikusan. Mi ez már..
2018. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Attól mert te ezt tapasztalod még nem "nagyon nagyon ritka", a szó szerinti értelemben vett leszbikusok között pont hogy nagyon nagyon gyakori.


Aki férfival volt azoknak a 95%-a biszex

.Attól hogy valaki már lopott még nem automatikusan tolvaj, mi ez már?Kb.ilyen szintű a kijelentésed.

2018. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még férfival és nem is szeretnék, valahogy taszít a testi kapcsolat egy férfival és ezzel mindig is így voltam.

19/L

2018. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!