Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire jellemzőek az "aranyc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemzőek az "aranycsillagos" leszbikusok?

Figyelt kérdés

Tehát aki még nem volt férfival soha és nem is akar.

Van köztetek ilyen?

A kifejezést ne boncolgassuk, bár tudom kissé diszkriminatívan hangzik azok számára, akik már voltak férfival, mielőtt rájöttek, hogy leszbikusok, de ettől tekintsünk el. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy vitát szüljön.


2018. febr. 9. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is tudtam hogy a lányokat szeretem a fiúk meg taszítanak szóval soha és nem is akarok soha. Olyan volt hogy a látszat kedvéért fiatalabb koromban, úgy tettem mintha érdeklődnék egy egy srác iránt, meg bulikba amikor odajöttek a fiúk flörtölgetni akkor nem utasítottam el őket, de egy pár olyan alkalom után amikor elkezdtek fogdosni, átölelni tánc közben, azután felhagytam ezzel. Hülye voltam hogy megjátszottam magam, visszagondolni is borzalmas a fiúk érintésére.
2018. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Es ha a noi szuzesseg elvesztesenek a kriteriuma, hogy nem jart a huvelyben penisz, akkor ezek a lanyok orokke szuznek szamitanak? Eleg idejetmultnak tunik ez igy leirva nem?
2018. febr. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Pont a múltkor volt köreinkben asztal téma, hogy ki az és ki nem az. Aztán meg is hívtak még egy körre, mert én voltam az egyedüli, aki még nem volt együtt férfival. :D

Őszintén szólva nem is vágyom, nem is akarok. Voltak anno randik, próbálkozások, de csóknál több soha nem történt. Meg betudom ezt szakítás utáni búfelejtőknek.

2018. febr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
36%

Ez olyan, mint a Harry Potterben az aranyvérű varázslók?

Borsódzik a hátam az ilyen megkülönböztetésektől, aminek ráadásul semmi értelme, max annyi, hogy aki volt már férfival, az emiatt rosszul érzi magát később.

Az aranycsillagosak pedig emiatt többnek érezhetik magukat?

Elég felszínes gondolkodás, ezt olyanok találhatták ki, akik nagyon ráértek hülyeségeken gondolkozni.

2018. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!