Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek jó választás roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó választás roma lány?

Figyelt kérdés
Nagyon imádni való ember.De tényleg.Viszont én nagyon félek a reakcióktól.még csak barátok vagyunk,de igen felvállalnám amugy,alap.KATEGÓRIÁT NÉZZÉTEK!!

2022. jan. 9. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, semmi baj nincs ezzel. Korotok?
2022. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Az én barátnőm is roma. Semmi baj sincs vele, se a családjával.
2022. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan amilyennek írod, akkor mi a kérdés
2022. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Félsz a reakcióktól? Ha szeretnéd eszedbe se jutna ilyen.
2022. jan. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még csak barátok vagyunk.De mondtam hogy nem lenne gaz mert felvállalnám ha az változna.Amúgy én 17 ő 16
2022. jan. 9. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
A szex biztos jó lesz 😘
2022. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Félsz h a te csaladod h reagál erre? Vannak normális romák is, ismerek olyat aki normalisabb volt mint a nem romák de roma párom még nem volt. Megértem h aggodsz pl h masok mit gondolnak rólad, de ez is kettőtökre tartozik en pl nem meselek masoknak a magánéletemről, mert ez ram meg ra tartozik senki másra 25/L
2022. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
#7 normálisabb? A megtévesztés, félrevezetés az erősségük. Jól el tudják adni magukat. Én is tudok kedves, normális lenni. Csak az a különbség, hogy én játszom meg magam. Őszinte vagyok.
2022. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
jó választás??még a bugyidat is elviszi...már bocsi..volt roma csajom...megbántam!!
2022. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem válogat,tehát...

Az meg,h ki mit mond,le kell ******.

A lényeg,h megértsétek egymást.

2022. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!