Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Külsőre és belsőre.

Esetleg ha képet is linkelnétek az szuper lenne.


És ti milyennek írnátok le magatokat? Hány évesek vagytok?



2021. ápr. 23. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem eleinte a rövid feketehajú alternatív stílusú lányok eleinte de azóta már bővült a 'kör'
2021. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem azok a csajos csajok hanem kicsit fiusabbak, viszont volt már rá példa hogy olyan "csajoscsaj" jött be
2021. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló magasságú mint én, az mindegy hogy alacsonyabb vagy magasabb, a kék szem nagyon bejön, meg a hosszú hullámos haj, más konkrétum nagyon nincs külsőre. Ha nőiesen öltözködik az nagyon bejön, de tomboyok közül is van, aki az esetem, inkább az arcformán múlik

Belsőre hogy kedves legyen, intelligens, empatikus


Képet nem tudok linelni, de pl. ladyszomjas, vagy dodie

2021. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami nagyon fontos az a kisugárzás. Mindig az fog meg elsőre. Hajszín, szemszín nem számít. A rövid haj nem tetszik annyira. Nekem hosszú barna hajam van, és barna szemem. Valamiért bejön, ha egy lány alacsonyabb nálam, de 1,75 vagyok, szóval ez nem olyan nehéz. Legjobban az tetszik ha egy lány se nem nagyon lányos, se nem fiús. Inkább olyan köztes, de inkább lányosabb mint fiús. Én is ilyen vagyok.

Belső nehéz, mert elég különböző lányok fogtak meg eddig. Csak szeressek vele lenni, legyen őszinte, és önmaga. Tudjunk beszélgetni sokat, és nem hátrány ha szeret borozgatni esténként. :D

22

2021. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Alapvetően a vékony testalkat tetszik, kisebb mellek, maximum közepes fenék. Hajszín/hajhossz, szemszín és hasonlók terén nincsenek preferenciáim. Valami fogjon meg benne, általában nem tudom megfogalmazni, hogy micsoda. Szeretem az extrémebb, színes hajú, tetovált, piercinges lányokat is, de a természetesség is bejön.

[link]

[link]

[link]

Egyébként eddig csak egy lánnyal voltam, de ő teljesen átlagos volt, mégis tetszett. A fiús lányok viszont nem igazán tetszenek.

2021. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Megan Fox
2021. ápr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kisebb/velem egymagas, formás, (az se baj ha kicsit duci, csak egészséges határon belül legyen, és szeressen velem mozogni) lányos, cuki, nem túl nagyszájú és/vagy extrovertált mert én sem vagyok az :D
2021. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Külsőségeket illetően a fiús,vagány,domináns lányok jönnek be,DE nem ez a döntő...ha belsőleg van benne valami megmagyarázhatatlan,valami plusz ami megfog és elvarázsol,teljesen mindegy a stílus/kinézet,és egyebek,már vihető vagyok. :3
2021. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kisugárzás az, ami megfog. Nem a pontos paraméterek a fontosak, hanem, hogy látszódjon rajta, hogy jól érzi magát a bőrében.


Egy kicsit jobban tetszenek a nálam kicsit magasabb (én 165 cm vagyok), viszonylag vékony, vagy sportos lányok.

Leginkább azok a lányok tetszenek, akik inkább lányosak, de nem túl szélsőségesen (farmer, póló, de néha szóba jöhet egy-egy szoknya is,..). Én is hasonló vagyok.


A lényeg, hogy megértsük egymást, tudjunk beszélgetni, élvezni egymás társaságát. Legyen kedves (legalább velem), őszinte, intelligens, ...


17L

2021. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiús vagy lányos- mindegy. De a cicababa vagy hot cheeto lányok nem az eseteim.

Legyen nálam érelyesebb, dominánsabb. Igazából tök mindegy,milyen magas(én 165 cm vagyok). Soványtól duciig bármi jöhet.

Kis mellek előnyben. Tomboy stílus előnyben.:)

Hírességek, akik bejönnek: Ruby Rose, Kristen Stewart, Zendaya, Emma Watson, Kiernan Shipka (hasonlít Emma Watsonra), Samira Wiley, Scarlett Jogansson stb.

2021. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!