Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok/biszexek! Lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok/biszexek! Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt (heteró nőként) hogy hogyan működik ez a fajta kapcsolat? (Olyan mint a hetero csak saját nemeddel vagy más?)

- tényleg van egy "férfi" szerep a kapcsolatban? (sok filmben így ábrazolják, bár nemtudom emnnyi valóságalapja van)

- mindig is a nők iránt vonzódtatok, vagy csak egyszer kialakult?

Biszexek:

- mennyivel másabb férfival lenni mint nővel? (Nem csak az ágyban)

- ugyanazokat a dolgokat kersesitek a párotokban nemtől függetlenül?



2020. nov. 2. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanolyan, de mégis kicsit más - sokkal közvetlenebb, bensőségesebb, őszintébb nincsenek a fiú-lány nemi játszmázások. A kapcsolatok többségében két egyenrangú fél, két nő van, nincs fiú/lány szerep.

Biszex "fronton" meg inkább csak játék a változatosságért a nők többségénél, de attól jórészt még "pasisok" maradnak.

2020. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

fiús vagyok, nem szeretem a szerepeket, viszont ha fiússal jártam akkor ők tökre ragaszkodtak ahhoz, hogy ajándékozni ők, ők állják a randikat meg ilyen hülyeségek, amik amúgy egészséges hetero párkapcsolatokban sincsenek. egyébként sajnos marha soknak igénye van rá :( és én nem is értem.

ha meg lányosnál néha nekem kellett azt a szerepet betöltenem :/

én speciel nem mindig nők iránt, volt fiatal koromban egy hosszú hetero kapcsolatom, egyetlen párom 5+ évig, azalatt tudtam, hogy a nők is vonzanak. na miután kipróbáltam nővel, rájöttem, hogy pasival többet nem akarok semmit :D szóval én leszbikusnak mondom magam, mert semmi vágyat nem kelt bennem a férfi test, még jó személyiségű pasiknál is azon sírok, hogy miért nem lány az illető :D

na mindegy, szóval én a szerepektől is szerettem volna megszabadulni és tökre csalódás, hogy amúgy nem ment, mert valamilyen szinten jelen vannak.

pl. az is durva, hogy én asszonynak hívni nem szeretem a párom, mindig javítom is aki ilyen tiszteletlen jelzővel illeti vagy azt sem, ha rám használják és tökre mindenkinek mániája pedig szerintem ez tökre ilyen berögzült alja "becézgetés" heterok körében. szüleim közt sem hallom soha, ők valósznűleg több tisztelettel bánnak a másikkal

2020. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Biszex vagyok.

Az ágyban sokkal jobb nővel. Kapcsolat az árnyaltabb, vannak dolgok amik sokkal jobbak, és vannak dolgok amik sokkal rosszabbak nővel. Ne haragudj, de olyan fáradt vagyok most nem tudom jobban kifejteni.

Ugyanazokat a dolgokat keresem nemtől függetlenül mindenkiben.

Férfi szerepről annyit, hogy ezt a kifejezést annyira nem szeretik/szeretjük, mert ugye két lány van együtt, ez a lényeg, nincs férfi szerep. Olyan van hogy az egyik fél irányítósabb,dominánsabb egy kapcsolatban mint a másik, de ha belegondolsz hetero kapcsolatban is van hogy a “nő hordja a nadrágot”.

2020. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-tényleg van egy "férfi" szerep a kapcsolatban? (sok filmben így ábrazolják, bár nemtudom emnnyi valóságalapja van)


Nincs ilyen. Nekem is, neki is vannak fiúsabban öltözködős időszakai, de ez igazából csak divat kérdés, nem sok mindent determinál.

Mindkettőnknek vannak fiúsabb és lányosabb hobbijai. A házimunka mindkettőnké, nincsenek leosztva a szerepek. Én is, ő is szokott lenni kis és nagykifli is. Az ágyban is változik ki mit csinál.


- mindig is a nők iránt vonzódtatok, vagy csak egyszer kialakult?


Igen, mindig.

2020. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!