Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Találkoztatok már "kamu"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már "kamu" leszbikusokkal/biszexekkel??

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogy jöttél rá hogy csak divatból csinálja?

2020. szept. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Egyik ismerősömről kb. egy éve hallottam, hogy biszex. Nem foglalkoztam nagyon vele. Mostanában meg olyan képeket oszt meg, hogy "nem értem ezt a pride dolgot, oké hogy melegek meg el kell fogadni, de ne toljátok már a pofámba kösz, g.cire nem vagyok rá kíváncsi" meg ehhez hasonló "nem vagyok homofób, de..." kezdetű homofób szövegek.

Több ilyen is volt, hogy a csajnak minden közösségi oldalon szivárványok, bisexual power, elment felvonulni, barátnő, stb. utána egy kis idő múlva egyiknek sincs semmi nyoma. De a fenti volt a kedvencem.

2020. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Belenézel a szemébe és azonnal rájössz, hogy csak mórikálja magát feltűnősködésből a pasiknak vagy tényleg szereti a lányokat is.
2020. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Volt egy csaj,mialatt Velem volt full leszbikusnak mondta magát,erre pár évre rá,egy ismerős csajt azért dobott címszó,hogy "tartsanak szünetet",mert hogy Ő élni,meg pasizni akar.
2020. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
De még mennyivel..
2020. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Na pont az 1#es által vázolt szitu miatt nem vagyok többé hajlandó olyan emberrel osszeszűrni a levet akinek az agyában még nincs letisztazodva a "hova is vonzodom" helyzet
2020. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Irl nem. Aki elhúzza a fenekét egy ilyen rendezvényre, az általában komolyan gondolja.


Képkéregetős pasival sokkal. De ezek amatőrök, könnyű őket kiszűrni.

2020. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!