Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha egy lánynak sok partnere volt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 19:29
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Megértem
2021. febr. 21. 21:00
 12/37 A kérdező kommentje:
Össze se jönnétek így valakivel, vagy összejönnétek csak zavarna?
2021. febr. 21. 21:02
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Ettől még nem utasítanék el senkit, de nagyon féltékeny lennék.
2021. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz, örülnék ha még írnátok. Főleg arról hogy nektek hol van a határ.
2021. febr. 21. 21:37
 15/37 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdekel a múlt
2021. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Biztos nem véletlenül volt ennyid :D ha olyan a kisugárzásod mellé és megkomolyodtál, 12vel még nem vészes, sőt valahol érdekel is az a bűvös vonzerő :D

6#

2021. febr. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus közösség itthon elég belterjes, szóval nem lehet eltitkolni (sajnos). Engem lehangolt, hogy aki tetszett, annak az exét is "ismertem". Szóval engem nem a számok, hanem az zavar, hogy akikkel barátkozni szeretnék, annak már snaszos, hogy megvolt a csaj, aki tetszik.
2021. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Hmm, engem nem érdekel, megmondom őszintén. Ha látom rajta, hogy velem monogám, őszite és már nem szoknyapecér, akkor nem számít.

Sőt, inkább pont, hogy vonzó abból a szempontból, hogy tapasztalt (pózok, helyszínek).

2021. febr. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

23 évesen mind a 12-vel komoly párkapcsolat volt, aminek a megmentésén dolgoztatok is, csak vég be kellett látnotok hogy mégsem megy együtt. És nem pár hónapos szexkapcsolatok voltak, amik amilyen könnyen jöttek úgy mentek is... Persze, persze.


Nekem egy ilyen emberre nem lenne szükségem, aki úgy váltja a "partnereit" mint más a zoknit.

2021. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszod.

A pozitív válaszok azért nagyon jól estek. :)

Azért írtam ki a kérdést, mert alakul most valami egy lánnyal, akiért teljesen odavagyok és nagyon komolyan gondolom vele. De közben félek hogy zavarja őt ez, és hogy nehezen fog bízni bennem. De hazudni se fogok.

2021. febr. 22. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!