Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem kedvelem a cigányokat de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kedvelem a cigányokat de mégis nagyon vonzódok a roma vonásu nökhöz. Érdemes velük kezdeni vagy a család úgyse nézné jó szemmel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem ajánlom. Lehet, hogy találsz majd normális roma csajt, de mire odaértek csinálsz neki 3-4 fattyat aztán úgy fog kinézni mint egy rossz trabant. Max ilyen kúrópajtinak tartanék cigányt. De szigorúan gumival.
2020. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Azt írod, hogy "roma vonású". Az olyan, mint a latinos, csak gagyibb.

Keress egy spanyol, vagy portugál, vagy olasz csajt!

Esetleg románt: [link]

2020. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Gumival? Mit? Leszbikus kategóriába vetett kérdés!
2020. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez ilyen látens dolog. Úgy tűnik a rasszizmusnál is működik, nem csak a homofóbiánál.
2020. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem tenném, mondom ezt úgy, hogy vannak cigàny barátaim
2020. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged a család, mások véleménye érdekel, vagy az hogy te mit szeretnél? Tegyél próbát és kiderül, a tudatalattidban van a válasz hogy miért vonzódsz hozzájuk. Ha nem vagy képzett pszichológus akkor a válaszhoz akkor jutsz közelebb ha próbálkozol, kísérletezel, tapasztalsz.
2020. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak ekte c-k vannak. Nekem volt barátnőm akiről meg sem mondtam volna hogy az, mert amúgy azért volt fekete a haja mert festette. De miután többen mondták nekem és tényleg volt benne, megvoltak a jelek... Pedig amúgy egy halál normális igazi nő volt.
2020. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Romak 90%a ellegge vallasos. Vagyis az meg utkozik a homoszexualitassal.


Legjobb baratnom roma volt 5 evig voltam igy benne a csaladja eletebe. Haaat ha tudtak volna rolam, hogy biszex vagyok. Pokolba kivantak volna :D

O altaluk sok romat megismertem, bar alapjaraton normalisak voltak egyebkent. De nagyon eliteltek aki a sajat nemehez vonzodik.Nok is. Mert egy nonek a ferfi mellett a helye, meg szulni sajnos a nokben is ez van.


Szoval nem tudom, biztos vannak leszbikus es biszex roma lanyok is. Minden esetre nem kezdenek veluk. Igy hogy nagyjabol 5 ev alatt kiismertem oket. Ha valakinek akarnak nagyon keresztbe tudnak tenni.


En is azt javaslom inkabb spanyol lanyt keress.

2020. okt. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!