Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Coming outos/Outolós álom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming outos/Outolós álom? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Leszbikus lány vagyok, és egy 4-5 napja folyamatosan azt álmodom, hogy vagy én coming outolok (véletlenül), vagy valamelyik ismerősöm kioutol. A környezetem mindig rosszul fogadja (egyszer majdnem megöltek) és a valóságban is rosszul fogadnák. Ez egy figyelmeztetés? Coming outolnom kéne vagy még jobban el kéne titkolnom a dolgot?

2019. nov. 2. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Majdnem megöltek? :O
2019. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmában.
2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Vagy csak túl sokat pörögsz rajta. Nem értem ezt a coming out mániát. De komolyan. Miért kéne mindenki orrára kötni, hogy a nőket szereted? Főleg ha nem is elfogadó a környezeted. Gondolom gyerek vagy még, ha ennyire ez foglalkoztat. Majd ha egyszer lesz egy komoly, stabil kapcsolatod, akit fel akarsz vállalni, esetleg akkor. Amúgy meg feltűnési viszketegség szagú az egész.
2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Cseppet sem feltűnési viszketegség! Egy csomó tini egy idő után azt hallgatja otthon, az iskolában, baráti körben, hogy miért nincs már (ellenkező nemű) párja. És ez egy idő után elég frusztráló tud lenni.

Az is elég nagy butaság lenne, ha az 1. komolyabb kapcsolatával állítana haza, hogy tessék, itt az (azonos nemű) párom! Hadd csinálják ki pont ekkor érzelmileg...

Plusz az esetleges homofób dumákat is nagyon épületes lehet hallgatni az érintettnek, ha olyan a környezete.

2019. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon hiszek az álmok jelentésében, de ez alapján lehet, hogy korai még. Mindenesetre foglalkoztat a dolog.


Nem kell mindenki felé egyszerre. Ha van olyan barát-nő, rokon stb. akiben jobban megbízol, akkor először csak neki. Támogatással a hátad mögött már könnyebb lesz a többieknek is.

2019. nov. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!