Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az úgynevezett melegbárokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgynevezett melegbárokban mindenféle korosztály van,vagy van egy jellemző?

Figyelt kérdés
Igazából jövőre tervezek elmenni,bi lányként,ha Pestre költözöm,mert ez az ismerkedés dolog..úgyis tudjátok😂 Meg persze a kíváncsiság,hogy milyen lehet ott,milyen úgy egy lánnyal beszélni. De fogalmam sincs,hogy ez hogy nézhet ki a valóságban,szóval aki tapasztalt tudna az ilyen helyekről írni?😁 18/l
2020. szept. 7. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább az Ösztrosokk nevű, kifejezetten lezbikus lányokra épülő bulit javaslom.
2020. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én több helyen is voltam már, több országban is.


Tematikus bulik nem meleg helyen: sok ember, jó hangulat de ocsadék zene.


Direkt melegbár: változik. Van hogy jó, van, hogy lehangoló. Pl ha csendes este van, és vannak kb hárman de bömböl a zene...

Ha jó, akkor mindenki csinál amit akar, van tánc, zene, csocsó de dumálni általában nehéz mert minden hangos.


A legggyakoribb a kevert hely ahol mindenkit beengednek, de vannak csak csajos és csak giús rendezvények is.


Ha valami ismert drag queen van meghívva, akkor sok a heteró és inkább koncert mint meleg buli lesz.


Ha a leánybúcsús bagázst beengedik, az rohadt idegölő. Általában sęgg részegek, visonganak és nagyon irritálóak.


De igazából buli az buli. Sokféle ember lesz, vagy összeilletek vagy nem. Én elsőre haverokat, barátokat gyűjtenék, aztán majd csak alakul valami...

2020. szept. 8. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Korosztályra általában 18-30 között, 30 fölött kevesebben.
2020. szept. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!