Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy huszonéves lánynak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves lánynak miért vonzóbb az ötvenes korosztály, mint a sajátja?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Az ödipális szakaszban (3-6 év) nem sikerült az ellenkező nemű szülőtől egy fontos kapcsolati ingert megkapnia és ezt tovább viszi az életében, mindig a nagyobb korkülönbségre hajt, mert apát szeretne, nem egy egyenrangú férfit.


Olvass utána: ödipusz komplexus

2020. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a leszbikusok nem szeretnének apát szeretőként
2020. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanez lehetséges,amit az egyes írt,csak az azonos nemű szülő esetében. Vagy mert egyszerűen csak vonzza a határozottság, egy kiforrt személyiség...stb.,nem tudok másra gondolni.
2020. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Úgyis tudom előre,hogy le leszek pontozva,de válaszolok.

Igen,ahogy az előttem szóló írja.Baromi vonzó tud lenni,egy határozott nő,egy olyan,aki tudja mit akar.Bár ezek személyiségfüggőek,de egy ötvenes nőnél ez kib@@szottul szexi tud lenni,ha külsőre is bejön.Meg valakinek a nagyobb korkülönbség is tetszik,nem tudom,engem pl (ez is) izgat benne.Aztán,ahogy látni az arcán,hogy már nem "kislány",hanem érett nő.Vannak ráncai,de még nem annyi,hogy zavaró legyen.A tapasztaltság szexuális- és egyéb téren is.A hangján is hallod,hogy nem egy fiatal kislány már.Hmm...imádom,sokkal vonzóbb tud lenni számomra,mint egy pl harmincas nő,a korombeliek meg nem is érdekelnek.Bár a harmincasok sem.😀

Egy ötvenes nőt simán el tudnék képzelni páromnak,persze,ha olyan a személyisége és megvan a kellő vonzalman iránta,a külsejét ia beleértve.De önmagában a kora miatt még soha egyetlen nő sem vált vonzóvá a szememben,ez tény.

2020. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a fiatalok vonzanak.

47/N

2020. ápr. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Amit az első írt, teljesen igaz, ha a nő az idősebb Élektra komplexusnak hívjuk a pszichológiában:)

Ezeket főként heteroszexuális mintán vizsgálják, de az elmélet átültethető leszbikus nőkre is :)

2020. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 JennyR válasza:
Na ja..... Épp vissza akartam kérdezni, hogy egy huszon /harmincas korú fiúnak miért vonzó az ötvenes nő? Akkor megkaptam a választ. Én mindig úgy éreztem, csak szórakozni akarnak, aztán kibeszélnek egymás között és jót röhögnek rajtam! :D Ezért lepattintok mindenkit :D Bocs az őszinteségért!
2020. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tesho ***** válasza:
96%
A korkülönbség szexi! 🥳
2020. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
8%
Ahogyan a mondás tartja: "Megkezdett szénából nagyobbat lehet kanyarítani, és még nem is látszik!"
2020. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
12%

Bár az idősebb férfi fiatalabb nő inkább érthető és elfogadható számomra, mint a "fordítottja" de fiatal koromban, 18-28 évesen én is el tudtam volna képzelni egy 30-as barátnőt. De szigorúan barátnőnek, partnernek! (Hosszútávú kapcsolat, házasság, gyerek kizárva.)

Mára ez megváltozott már. Az ízlésem "velem öregedett"

Ahogy egyik egyetemi gyakorlatvezetőm mondta balatoni mérőtábor alkalmával, amikor néztük a középiskolás tablókon a lányokat. "Látjátok, ti az alsó sorokból válogattok, míg én a legfelsőt vizsgálom!" (Ott voltak a tanárnők fényképei)

2020. máj. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!