Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, szerintetek a yaoit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek a yaoit huszonéves nők is kedvelik vagy ez abszolút a tizenéves korosztály műfaja?

Figyelt kérdés

2018. nov. 21. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Kedvelik az idősebbek is, csak más kategóriát mint a tinik. Idősebbnek már kevés ha cukik a szereplők,meg dugás dugást ér, és bizony sokaknak nem jönnek be a pityergős, férfibőrbe bújtatott kislány karakterek sem.
2018. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én bara hentait nézek abban férfiasak a karakterek
2018. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj hogy itt válaszok a privire, de úgy gondolom el kéne osztani néhány félreértést. Nem azzal van bajom ha valaki uke. Hanem hogy a tiniknek szóló yaoikban a karakterek nem hitelesek, hibás sztereotípiákat erősítenek meg az emberekben. Attól hogy valaki meleg, és szereti ha dugják- vagyis "uke" -bár én jobb szeretem a passzív szót- még nem lesz olyan mint egy túlérzékeny kamaszlány. Ettől még lehet határozott, férfias- Ugyanúgy ahogy az aktívnak sem kell kigyúrt tesztoszteronállatnak lenni. Senkinek nem az határozza meg a jellemét hogy mit szeret a szexben. Az hogy az emberek fejében ezeket a sztereotípiákat erősítik meg ezek a történetek, nem tesznek jót a melegeknek, erről meg vagyok győződve.


Emiatt is örülök nagyon egy napokban megjelent könyvnek, ami a sok -már elnézést a durva szóért- díszb*zi szereplő után egyszerűen csak embereket akart főszereplőjének. Akik mellékesen melegek. De nem ez a fő jellemvonásuk, vannak céljaik, gondjaik, mint akárkinek legyen hetero, bi vagy meleg. Szóval nem az a könyv lényege hogy van a jajdecuki uke, aki simán kaphatott volna női nevet is, sőt úgy hitelesebb figura lenne, meg van a nagy macsó seme, és szexelnek rogyásig. Nem sztereotip figurák, És bizony Becca Prior, meg Hayden Moore könyvei után ez felüdülést jelent. Nagyon sok jó magyar író van, kész történetekkel akik nem klisékkel jönnek. Ilyen volt anno a varázsskatulyán Fairy, Juckó, Ayisha, Ayumi, -utóbbinak több könyve is megjelent már, de az eladhatóság kedvéért hetero verzióban -vagy a boldogult Anime fanfiction Style-on NanamiBelle. Szóval nem kell a mangák alkotta skatulyában mozogni a kiváló meleg sztorikhoz.


Éppen ideje lenne hogy ne kelljen sajnálni az adott meleg illetőt, ne csináljanak neki traumát ami mentségként van használva hogy miért meleg- ugyanis melegnek lenni nem betegség, nem bűn, nem kellene ostoba indokokkal az olvasók szánalmára, együttérzésére apellálni. Ahogy a heteroknak nem kell indoklás hogy miért heterók, a melegeknek sem kell. Ez most furán hangozhatott, de egyszer olvastam egy olyan kritikát meleg regény kapcsán, hogy semmi értelme nem volt melegnek írni a karaktert, mert nem ekörül forog a sztori. És ez nekem őrült furcsának tűnt. Ennyi erővel a hetero szereplőktől is elvárhatnák, hogy csak a szexualitásuk körül foroghasson a sztori...

2018. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami a koromat illeti, kedves üzenetíró, mellélőttél- harmincnyolc éves vagyok, és igen, a ami napig rajongok a JÓ slash , avagy yaoi sztorikért.
2018. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, még mindig imádom ezt a műfajt. Nem hiszem, hogy ez kor függvénye. Ami talán a kor függvénye, az az lehet, amit említett feljebb egy hozzászóló: hogy hogyan látjuk a karaktereket, és hogy élvezzük-e még, ha egy picsogó, nyávogó kisfiú az uke, vagy hogy a történetben megfelelő módon van-e elosztva a sztori, a szex, vagy van-e benne egyáltalán az. Én az olyan műveket preferálnám, ahol mindből megfelelő arányban van, ne legyen túl nyálas, ahol a szereplők nem tudnak egy csókig eljutni, de ne is csak arról szóljon, hogy egymásnak ugranak, majd az akció után lelépnek... Szeretnék még a jövőben valami olyan yaoit, mint az Ai no Kusabi volt. :) Remélem, ez nem csak álom, és lesz még ilyen. Én várni fogom negyven évesen is. :"D
2018. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!