Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok!Ti hogy játszatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok!Ti hogy játszatok a hajatokkal,ha egy olyan nő közelében vagytok,aki bejön?Mindenki csavargatja csak?Vagy van olyan,aki sokszor a kiszemelt nő előtt fogja kontyba a haját vagy újra megcsinálja előtte a kontyot pl ablaküvegben,tükörben?

Figyelt kérdés
Aki csinálja nyilván annak szól a kérdés.Kort is írjatok légyszi!

2020. máj. 28. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy van olyan,aki csak simán igazgatja a frizuráját a kiszemelt előtt a tükörben?🤔
2020. máj. 28. 21:18
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En csak zavaromba szoktam a hajamat piszkálni ha egy olyan nő van körülöttem aki tetszik :D
2020. máj. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg hajam van, és hullámos, sokszor belóg az arcomba. Ha azzal a bizonyos hölggyel beszélek, bele szoktam túrni a hajamba, hogy arrébb tegyem, vagy a fülem mögé igazítom beszélgetés közben, hogy minél többet lásson az arcomból. Nem kívánatos beszélgetések során gyakran bújok a hajam mögé, de nála szeretem azt, ha "teljesen" látja az arcomat, mert ettől intimebb válik számomra a beszélgetés. Szóval ezért igazgatom a hajamat a jelenlétében, nem tudatosan, és tuti nem szexisek a mozdulataim, inkább zavartak. De Ő már többször is megjegyezte, hogy nagyon szép a hajam.

20/L

2020. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#egy:De hogy piszkálod?😀
2020. máj. 28. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat elkezdem csavargatni oroke a fülem mögé teszem ha ki van engedve

Ha össze van fogva akkor”dobalom” vagy szétszedem és újra csinálom :D

2020. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik zavarukban csavargatják a hajukat, de a valóság más mint a hülye TV reklámokban látott klisék. Ne úgy képzeld már el a dolgot hogy a leszbikusok dobálják a hajukat, meg kacért pillantást vetnek és csókot imitálva csücsörítenek.
2020. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#utolsó:Azért kérdezem,mert a kiszemeltem a közelemben még az ablak üvegében is újra megcsinálta a kontyát.Szétszedte,és újra megcsinálta.Pedig nem is jött szét,tehát nem azért.Meg máskor is igazgatta a haját a tükörben előttem,amikor ki volt neki engedve,és nem tudom,hogy vajon azért,mert bejövök neki vagy egyéb...🤔🤔
2020. máj. 28. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért ez egyáltalán nem biztos hogy azt jelenti. Ha szemben ülne veled és pl a szemébe néznél ahogy beszéltek és úgy csavargatja akkor az biztosabb jel, de én így nem tulajdonítanék neki jelentést ha újra csinálná előttem a kontyát. Volt hogy egy hétvégét töltöttem a nővel akivel kimondatlanul is közös vonzalom volt köztünk és nem vettem észre hogy bármelyikünk így adna jeleket, vagy bárki mással is aki tetszett. A haj dobálás tekergetés már inkább.

Egyébként szerintem amúgy is minden jelet kontextusban érdemes nézni. Ha igazgatja a haját, flörtöl és közben tetszelegni próbál az más mintha csak simán felkötné copfba.

2020. máj. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazgatta is sokszor a jelenlétemben,de mindig tükör előtt.Nem csavargatta sosem,de nem biztos,hogy minden nő úgy játszik a hajával a kiszemeltje előtt,hogy csavargatja.Ráadásul mindenki nem is szokta ezt csinálni,mint én sem babrálom a hajam a kiszemeltem társaságában,tehát valószínű ti is olyanok vagytok ebben,mint én utolsó. :D
2020. máj. 28. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!