Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Éreztétek már valaha úgy hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már valaha úgy hogy a kiszemeltetekkel/párotokkal egyszerűen nem vagytok egy szinten?

Figyelt kérdés
Anyagilag,emberileg,kinezetben, vagy bármilyen más módon
2020. márc. 22. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Igen .. és nagyon szar érzés volt magamnak belátni, hogy ez így nem lesz oké. Nem a kinézettel volt gond, vagy a pénzzel, hanem azzal, hogy én nem vagyok annyira spirituális lélek, inkább racionális és a végzettségünk is ezt mutatta
2020. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Éreztem, emberileg. Szerintem idővel összecsiszolódtunk volna. De ahhoz neki is akarnia kellett volna:)
2020. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos igen. Csak az ágyban értettük meg egymást, ott minden tökéletesen siklott. Viszont rengeteget veszekedtünk alapvető dolgokon. Nem tudtuk egymást elviselni pár óránál tovább, ami az összeköltözés után látszott meg. Kicsit több, mint fél évet voltunk együtt. Addigra rajzolódott ki, hogy más nézeteket vallunk, és olyan dolgokban nem egyezik a véleményünk, ami alapvető lenne egy párkapcsolatban. Nagyon szerettük egymást, őrülten szerelmesek voltunk. De sajnos ez nem volt elég. Tudomásul kellett vennünk, hogy nem fog ez működni, bármennyire fájt.
2020. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Nem nézek le senkit, nem tartom magam különbnek "magasabb szintűnek" másoknál. Akivel meg nagy a különbség gondolkodásmódban, világszemléletben azzal nem leszünk egy pár.
2020. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!