Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen a legvadabb szex, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a legvadabb szex, amit valaha csinaltatok?

Figyelt kérdés
Csak hogy legyenek otleteim :)

2019. jún. 14. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Leves01, tipikus kreatív, nőies név.
2019. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Tudnál példát mondani a milyenre? Mert nem tudom, hogy erre mit kéne válaszolni. :D Vagy hogy kéne. Részletezni nyilván nem fogom... Akkor a "milyen" alatt azt értjük, hogy pld. a szabadban, wc fülkében, stb.-ben?
2019. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Egy másik lánnyal kis orál után double ended dildoval kutyapózban mozogtunk egyszerre, majd egy kis bdsm keretében bilincs és nyakörv is előkerült, nagyon sokszor élveztem el aznap este
2019. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Legvadabb...

Igaz éjszaka volt (23 óra) de bent a városban csináltuk a barátnőmmel, egy éppenhogy eldugott fás területen, de mondom, a belvárosban. Azt hozzátenném kisvárosban élek.

Nagy volt a lebukás veszélye, de izgalmas volt.

Eléggé be is vadultunk, az volt az első alkalom, hogy nem lassan, romantikusan vágtunk bele a dologba, hanem csak random megkívántuk egymást és durr bele a dolgokba... :)

Egészen pontosan az volt, hogy a fülébe súgtam, hogy nagyon kívánom és most azonnal akarom őt. Erre a csípőmnél fogva megfordított, letaszított a padra úgy, hogy háttal álltam neki és támaszkodtam a padon, abba kapaszkodtam. Benyúlt a szoknyám alá, egy nagyon picit simogatni kezdett, aztán lehúzta a bugyimat és egyből felnyúlt két ujjával, és durván ujjazni kezdett. Közben a másik kezével vagy lefogta a csípőmet, vagy rácsapott a fenekemre, vagy megragadta a hajamat. Az egész nagyon vad volt, egyre durvábban ujjazott. Elélvezni nem tudtam tőle mert nekem kell ahhoz a nyalás is vagy legalábbis hogy foglalkozzanak a csiklómmal, de akkor és ott nem is ez volt a lényeg, csak az a vadság, az az izgalom amit meg is adott. :)

2019. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!