Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, milyen romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen romantikus gesztust csináltatok az udvarlási szakaszban a kiszemelteteknek, amivel teljesen levettétek a lábáról? Meséljetek!

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
"Szívom a vérét" állandóan
2020. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem az első miért lett lepontozva... Ha nekem tetszik valaki, én is állandóan piszkálom, mindenbe belekötök, hogy állandóan beszéltessem, megnevettessem, legyen téma, legyen miről beszélni. A "szívom a vérét" kifejezés pedig pozitív értelemben értendő. A nők másképp működnek, nyilván le fogja venni a másik fél, hogy akarsz valamit, amiért ilyen vagy, amilyen. Magam elé engedem mindenhol, segítek ahol és amiben tudok, de ne legyünk ennyire maradiak, ha már nem heterók vagyunk...
2020. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Végre valaki megért:D csak én lusta vagyok regényt írni, de igen valahogy így
2020. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Na hát amiért totál oda lett értem az az volt, hogy mindig kerestem. Nem vártam napokat, hogy majd ő keres hanem én írtam. Na most ez valakinek lehet sok, hogy "nyomulos" vagyok, de ez nyilván akkor zavaró ha nem jön be a másik. Most nálunk az az opció volt, hogy nagyon bejottem neki, és nyilván nekem is ő. Szóval mindig kerestem. Aztán igen a viccelodes, folyton toltam neki a süket dumaimat, poenkodtam és ez nagyon bejott neki, de emellett mindig egy nagyon cuki nagyon romantikus részem is volt folyamatosan dicsérték, hogy milyen szép, oda figyeltem rá, meghallgattam, tudjátok a tökéletes oldal. :D (kicsit fura lehet ezt elolvasni de ja tényleg ilyen vagyok és így lenyugoztem totál) aztán a többi utána már jött. 4 hónapja vagyunk együtt és még mindig minden tökéletes. (bocsi ekezetekert, de siettem)
2020. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!