Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mivel lehetne ráírni a kiszeme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne ráírni a kiszemeltre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy nő aki tetszik,kedves,szimpatikus,közvetlen.

Mivel többször találkoztunk,meg igazából tudom ki ő. De nem ismerem közelebbről. Bejelöltem facebookon. Vissza is jelölt pár másodperc múlva.


Viszont ötletem sincs,hogy írhatnék rá és mit. Nem tudom,hogy vonzódik e a nőkhöz.


Bennem van az is,hogy közvetlensége miatt éreztem,hogy több is lehetne részéről is.


Mióta ismerősök vagyunk több képet kiraktam. De egyiket se lájkolta. Nem nem dől össze világ. Csak így úgy érzem lehet halott a dolog.


De mégis szeretnék neki írni,hátha...

Persze olyat,ha heteró lenne akkor se lenne feltűnő :D


Biszex vagyok és a biszex kategóriában már írtam ki kérdést más megfogalmazással,de jó részt pasik válaszoltak,sőt még privátba is.

Érdemleges választ sajnos nem kaptam.

Megpróbálom hátha itt valakinek lenne egy jó ötlete :D


27/L


2020. jan. 13. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

én is pasi vagyok. szerintem azért mi válaszolunk mert több tapasztalatunk van kezdeményezésben.


és a lényeg az, hogy a kezdeményezés nem megy kockázat vállalás nélkül. és nem baj ha rájön mit akarsz, mert pont azt akarod, hogy rájöjjön. akkor fogod te is megtudni, hogy ő mit akar.


kokrétat azért nehéz írni bárkinek, mert nem ismerjük az eddigi közös sztoritokat.

2020. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak teljesen más pasiként kezdeményezni lánynál,mint lányként lánynál :D


Pasi lennék már rég elhívtam volna kávézni.


közös sztori nem nagyon van :D


kb 5x találkoztam vele, boltba dolgozik. Közvetlen,kedves volt velem. Beszélgetni nem igazán beszéltünk.Megtetszett.

Szimplán ki akarom deríteni óvatosan mi is van.

2020. jan. 13. 20:24
 3/15 A kérdező kommentje:
Facebookon sincs semmi igazából ami miatt ráírnék az a baj. Kéne valami indok,hogy miért :D
2020. jan. 13. 20:27
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Nézd meg nem-e jelezte egy eseményre, hogy ott lesz (koncert vagy akármi). Ha van ilyen akkor onnan nem nehéz összerakni.

Vagy egyszerűen küldj el neki egy semmitmondó képet, a kutyádról pl ha van vagy a naplementéről, szerintem itt akármi működik. Bocsánatot kérsz, mert "véletlen volt", aztán ha válaszol már lehet is neki írni hogy egyébként mi újság vele, hogy van.

Lehet hogy nagyon gyenge, de nekem ez működött már :D

2020. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez nem rossz ötlet :D
2020. jan. 13. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:
semmi koncert eseményt nem jelzett hogy menne,sajnos
2020. jan. 13. 21:23
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Kár, pedig szurkoltam. Más ötletem nincs🤔
2020. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még várok ötleteket :D azért köszi!
2020. jan. 13. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Jaj drága lelkem ha ismered személyesen akkor ne a face-n akard már felszedni. Visszajelölt udvariasságból és mentél a többi x száz ismerőse közé akiknek ugyanúgy nem nézegeti ki milyen képet rak ki, mit hol kommentel.

Legközelebb ha találkoztok inkább beszélgess vele - pont úgy ahogy egy pasi fel akarna csípni egy csajt, lazán, kötetlenül, nem nyomulva, bármiről - közben úgyis látni fogod veszi-e az adást vagy csak haverkodik.

2020. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudni kell,hogy sajnos valószínűleg beugrós lehetett,mert 2 hete már nem volt bent. Minden nap ott megyek a bolt előtt.


Szóval személyes ismerkedés kilőve.

2020. jan. 13. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!