Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek össze jöhet? , fb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek össze jöhet? , fb on elkezdtem ráirni ismeretlen lányokra, hogy szexelnének e velem, már vagy 40 re rá irtam de még nem jött össze, hatha kjfogok egy ribit vagy eggyet aki nagyon szexhiányos

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy összejöjjön.
2018. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
nekem három éve egy 13 eves bejött a csőbe,kiderült,hogy csak vagy 50-km-re lakik tőlem,egyszer elvittem pizzázni,és a lángosos mögött megraktam,azóta se beszéltünk,egy tanács:ne úgy add elő,hogy csak szex kell,hanem,hogy nagyon tetszik neked és meg szeretnéd ismerni.
2018. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 50 éves vagy gáz vagy, ha 10 körül akkor is.

Ha lenne eszed tudnád, hogy senki nem megy el egyből szexelni látatlanba, ahogy ráírtál.

Mégcsak eszed ágában sincs vacsiért fizetni, ahova elviszed a bömösöddel.

Gondolkozzá má...fogd magad és menj emberek közé és ismerkedj 3d-ben.

2018. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagy szamok torvenye alapjan :)
2018. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gumii!!
2018. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi jöhet össze?


Hogy jól letilt a Facebook zaklatásért, az jöhet össze.

2018. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-osnál a pont :D Ebből annyi jön össze, hogy "már vagy 40" nő jót röhögött rajtad. Remélem tini vagy... egy felnőtt férfi nem lehet ennyire ostoba.
2018. júl. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szánalmas! Igy nem lehet még szexpartnert sem találni.
2018. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!