Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » /L. Kérdés/ Volt már viszonyot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

/L. Kérdés/ Volt már viszonyotok olyan lánnyal, akinek barátnője/barátja volt?

Figyelt kérdés

Melyik volt neki?

Nem volt bűntudatotok miatta?

Mi lett a vége?


2020. ápr. 28. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt, nem volt bűntudat. Vége lett az lett a vége.
2020. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Lány vagyok. Nekem volt olyan, hogy volt barátom és közben viszonyom lett egy másik pasival. Az ok egyszerű volt; amit nem kaptam meg a páromtól, másban kerestem.

Vele szakítottam, azzal pedig, akivel viszonyom volt, együtt vagyunk jóideje.

2020. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőnknek volt kapcsolata, mi szakítottunk előbb az akkori barátnőmmel, utána ő is szakított a barátnőjével, de nem jöttünk össze, ő lényegében még egy lánnyal csalta a barátnőjét és azzal jött össze, én pedig utána egy ideig egyedül voltam. Nálunk nem nagy romantikus viszony volt, egyszerűen csak gyávák voltunk kilépni a kapcsolatainkból és kellett egy lökés. Ma már nem így csinálnám, ez igazából senkivel szemben nem volt korrekt.
2020. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Barátnője volt, lebuktunk.

Soha senkinek nem kívánom azt, nem ér annyit egy lány sem

2020. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Biszex vagyok. Most is ilyen viszonyban vagyok. Barátja van, ő azért van velem mert hiányzik neki hogy lánnyal is lefeküdjön, én meg azért mert szeretem. Tudom hogy véget kéne ennek vetnem, és bűntudatom kéne hogy legyen, de nincs, csak nagyon féltékeny vagyok a pasijára. Van egy lány akivel beszélgetek most, és tetszik is, de ha őszinte akarok lenni csak féltékennyé akarom tenni. Viszont működik, most is nálam van, és kérdezi hogy kinek írok. :D
2020. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kapcsolatom volt ahol a férfi párom mellett sem érzelmileg sem szexuálisan nem elégültem ki. Megcsaltam majd rögtön szakítottam vele. Azóta lánnyal vagyok eszembe sem jutna ilyen. Viszont még évekkel ezelőtt voltam egy lánnyal aki szerint “lánnyal nem megcsalás” csak a pasija nem tudott róla
2020. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt viszonyom lánnyal, akinek fiúja volt. Egyszerű szerető voltam. A mi kapcsolatunk pár hónap múlva véget ért, ők együtt maradtak.
2020. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen volt, ő lepétt felém , engem meg nem érdekelt, hogy van valakije.Mert Kalandnak indult,aztán hát eltelt egy kis idő, dobta a csajt és össze jöttünk, félévig voltunk együtt.

Ő 18/L én 19/L

2020. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt, nem volt bűntudat, mert jóformán intimitás se volt már köztük es a pasi is csalta a lányt.

Mondtam neki, hogy jó lenne ha döntene vagy lepne már valamerre, mert folyamatosan hitegetett. Erre hirtelen felindulasbol elmondott mindent a pasinak, és visszakönyörögte magát hozzá a pénz miatt, mert mellette dolgoznia sem kell. Soha nem adta volna fel ezt a kényelmet. Én azóta is szeretem.

Soha többet ilyet!

2020. máj. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!