Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » L. Nők! Milyen a viszonyotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L. Nők! Milyen a viszonyotok az exeitekkel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 28. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem jó a viszonyom vele
2020. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz jobb! Szakítottunk...
2020. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azóta nem is beszéltünk...
2020. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen megszakítottam a kapcsolatot velük.
2020. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyikről sem tudok semmit, és szerintem ez így van helyén. Mi keresnivalónk lenne egymás életében? Ahol nagyon csúnya vége lett, ott egyértelmű volt, hogy jobb, ha többé hallani sem hallunk egymásról. Volt, akivel nagyon jó barátok voltunk, és nem is az a lángoló szerelem volt, nem haraggal váltunk el, hanem közös megegyezéssel. Vele egy darabig még beszéltünk, de amint lett neki is valakije és nekem is, teljesen eltűntünk egymás életéből. Nyilván az se baj, ha adott exek tartják a kapcsolatot, mert jó a viszony, de azért nem minden esetben egészséges, és jelenthet veszélyt.
2020. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez két dologtól függ... egyrészt mennyire képesek felnőttként gondolkozni a két fél, másrészről meg hogy milyen volt az a szakítás. Egy friss seb mindig fáj, nem is kell olyankor nagyon feszegetni a múltat, hagyni kell hogy idővel lecsengjen. Utána normális emberek képesek értelmes felnőttként társalogni egymással (mármint ha mindkét fél normális, ha az exed nem az akkor neked sem kell vele erőltetned a kommunikációt).
2020. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megszakadt a kapcsolat. Én eleinte próbáltam tartani a kapcsolatot, de aztán eltűnt.


Valójában nem bánom.

2020. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyik exemmel jó, csak azért nem erőltetem a barátságot, mert ő még nincs túl rajtam, pedig 10 éve mentünk szét.


Másik exemmel nem is voltunk igazán együtt, részemről nagy szerelem volt, így utólag már látom, hogy plátói, vele szinte minden kapcsolat megszakadt. Az első "szakításunkkor" töröltem a Fb ismerőseim közül, aztán ismeretlenül is megkeresett, de csak hülyített, utána like-olgatott, de nem foglalkoztam vele, fél év múlva én like-oltam egyszer, akkor rögtön bejelölt, én visszajelöltem, de azóta se beszélünk. Ennyi volt a nagy szerelmi életünk. Már lezártam, van más, akivel nagyon-nagyon jó. De vele nem tudnám egyelőre tartani a kapcsolatot semmilyen módon.

2020. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy exem volt, dugok vele.
2020. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem beszélek velük egyáltalán, nem is vagyunk ismerősök facebookon se, de nem is tudom jelenleg hol vannak és mit csinálnak.
2020. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!