Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, veletek gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, veletek gyakran fordul elő, hogy szex után a férfi megkérdi ha tetszik-e a mérete, ha jobb volt vele mint az exeitekkel, hogy neki nagyobb vagy az exeiteknek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 6. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Ilyen

Annyit szoktam erre mondani hogy -esekről nem illik beszélni ,ha rossz lett volna leállítottam volna.

Téma lezárva

2019. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerintem senki nem kérdez ilyet... elegge kinos és gaz lenne. Úgysem válaszolna erre senki őszintén szóval felesleges kérdés...18L
2019. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyent kérdezne mély repülésbe kezdene a tetszési indexe.

Lehet az utolsó alkalom lett volna.

N

2019. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Exekről *
2019. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, eddig senki se kérdezett erre ra.
2019. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Olyan volt, aki megkérdezte, hogy elégedett vagyok-e a méretével, de szerencsére senki nem firtatta az elődeiét. Teljesen felesleges lett volna. Ha van, valaki, akinek nem számít a méret, mert tudja, hogy semmi köze a jó szexhez, hát az én vagyok. :)
2019. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére sosem fordult elő egyik se.


Nekem nagyon lelombozó lenne, ha ilyen méretkomplexusos, vagy magát az exekhez méregető kérdésekkel állna elő egy férfi az első szeretkezésünk után.

2019. júl. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Férfiként eszembe nem jutna ez a kérdés... :D Ha valami baja van a partneremnek úgyis megmondja, ha meg nem, nincs is értelme annak, hogy együtt legyünk...

30/F

2019. júl. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen volt, tetszik-e a farka, elégedett vagyok-e a méretével, már többször előfordult. Konkrétan az exekkel való összehasonlításra már kevesebben kérdeztek rá. Mindenesetre én ilyenkor meg szoktam mondani az igazat. Szóval azt is, ha a hossza vagy a vastagsága "csak" átlagos, de azt is el szoktam ismerni, ha tényleg nagy van neki, és az előző pasimnak vagy pasijaimnak kisebb volt.
2019. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!