Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szőke vs vörös! Melyik hajszín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke vs vörös! Melyik hajszín vadítóbb, nőiesebb, szexuálisabb egy huszonévesnek? Világos bőrhöz, kék szemhez.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 18:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ninca szeplőm,de "narancssárgás" vörös árnyalatot nem is viselnék,nagyon nem szép szerintem.😀
2020. ápr. 26. 12:39
 12/12 anonim válasza:

Őszintén, a vörös. De ez sok mindentől is függ.


Volt már olyan, hogy találkoztam egy elég duci vöröshajú és szeplős hölggyel, de basszus... ha fiatalabb lett volna biztos megismerkedtem volna vele.


Viszont van olyan helyzet, amikor a vörös nem áll jól. Nálam főleg az arc az első.


Amúgy egyeseknek a világos bőr jobban tetszik.

Meg a kék szemszín az hatalmas előny.

2020. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!