Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szőke vs vörös! Melyik hajszín...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke vs vörös! Melyik hajszín vadítóbb, nőiesebb, szexuálisabb egy huszonévesnek? Világos bőrhöz, kék szemhez.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 18:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
egy huszonévesen*
2020. ápr. 21. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahh, vörös egyértelműen.. Imádom..
2020. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igazából nem lehet egyértelműen eldönteni.


Mindkettő szép szerintem, nekem mind a kettő bejön.

Leginkább az tudná eldönteni, hogy az adott lány melyiket viselné nagyobb szeretettel.

2020. ápr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,akkor is érdekelne,hogy a jők többsége szerint melyik szexibb és nőiesebb egy nőn világos bőrrel és kék szemmel.
2020. ápr. 21. 18:41
 5/12 A kérdező kommentje:
nők*
2020. ápr. 21. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Heteró nő vagyok. Én nem aszerint mondok véleményt hogy melyik szexibb, hiszen a nők nem vonzanak. Viszont az fontos hogy az archoz melyik áll jobban. Saját magamon tapasztaltam, világos bőröm van és zöld szemem. Pár éve kitaláltam hogy szőke szeretnék lenni. Rettenetesen néztem ki, mert a világos bőrhöz a világos szőke haj valami szörnyű volt. Aztán vörösre váltottam. Nekem is tetszik és mások is dicsérik. Szóval nagyon függ ez az arctól, a bőrszíntől és a hajszín árnyalatától is.
2020. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vörös.
2020. ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Laylah ***** válasza:
100%

Világos bőrrel és szőke hajjal, kék szemmel semmilyen kontrasztja nem lenne az arcodnak. Kicsit hullás hatása lenne, bár az árnyalat sem mindegy, lehet hidrogénszőke és sötétszőke is az a szőke.

A vörös jobb kontrasztot ad, de ez az arcodtól is függ.

2020. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Világos hajhoz kék szemmel egyértelműen a vörös haj. De ahogy más is írta, nem mindegy az árnyalat. Egy fiatal lánynak a természetes árnyalatok állnak jól. Különben meg alapból milyen színű a hajad? Szerintem egy fiatal lánynak legjobb, ha azt viseli, ami adatott. Persze tudom, hogy ez pont az a kor, amikor szeretnétek mindent kipróbálni.
2020. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Még egy szempontot hadd említsek. Fontos az is, hogy a bőröd árnyalatán kívül a szeplősségre is legyél figyelemmel. Ha pl. enyhén kreol színű a bőröd és ugyanakkor viszonylag sok szeplőd van az orr körül, a szem alatt, a felkarodon vagy a dekoltázs látható részén, akkor a vörös szakszerűen kiválasztott árnyalata mindenképp rendkívül előnyös lehet.
2020. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!