Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti elítélite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti elítélitek a prostitúciót?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatti vita ihlette a kérdésem.

Tulajdonképpen mit gondoltok erről? Mit gondoltok arról, aki szolgáltat és arról, aki igénybe veszi a szolgáltatást?

Kitérhettek arra is van-e különbség aközött, aki férfiakat, vagy férfiakat is vállal, vagy aki mondjuk (kétlem, hogy van ilyen) csak nőket.



2019. nov. 10. 17:30
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
5%

Na, csak kiderül végre, hogy a szexre, a perverziókra,a hűtlenségre, és a selejt, normális nőknrk nem kellő férfiakra épül a kú.rvaság intézménye, nem az eszményi minőségre.



Aki meg kú.rvának ajándékot visz, az meg tényleg egy oltári marha, csíra :D Persze lehet anélkül még a kúr.vának se kellenél.

2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
91%
Ja és a haveromról... Persze hogy nem normális amit csinál de a prostizó pasik nagyon nagy része nem független!
2019. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
89%
Lehet én egy csíra vagyok de én sosem csaltam meg senkit...De a Borkai is az eszmènyi minőséget képviselte,(kár tagadni szinte minenki szemèben)aztán kiderültek a dolgok... Nincs ilyen hogy eszményi minőség ezt az egész dolgot nem lehet beskatulyázni!
2019. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:

Egyszer egy kérdés alatt azt olvastam, ha beszüntetnék a prostitúciót, megnövekedne a szexuális zaklatások/nemi erőszakok száma.

Erről mit gondoltok?

Én abszolút nem értek egyet azzal, hogy a férfiak ennyire megőrülnek, ha nem kapnak nőt, de sajnos szomorú valóság, hogy a férfiak körében népszerű a prostizás. Olyanok is látogatják őket, akikről nem gondolnátok.

Valószínűleg az egész mentalitásuk miatt kerülöm a férfi nemet, de ettől ez még egy létező jelenség. Prostik nélkül szerintem igencsak eldurvulna a helyzet. Ettől még nem értek egyet ezzel.

Vélemény?

2019. nov. 10. 21:21
 35/49 anonim ***** válasza:
17%
Te élsz álomvilágba drága. De hogyan is magyarázhatnám meg neked, milyen és hogy gondolkodik egy igazi nő és egy igazi férfi. Hiszen soha nem volt részed igazi párkapcsolatban, szociálisan pótolhatatlan lemaradásod van. Neked a fizetős szex jelenti a világot, hogy is érthetnéd meg a szerelmet, a női erényeket. Hiszen burokban élsz. Mint a kisfiú a Szoba című filmben. Könyvekből és az anyukája elmondásából hallott ugyan folyókról, tengerekről, de elutasította a létezésüket, számára a víz egyetlen forrása a wc lehúzása volt. Azt hitte mindenkinek az. Csak neki volt esélye egyszer kilépni a szobából. Neked már nincs. Számodra a szex mindig egy automatikus,megjátszott dolog lesz. És mindig azt fogod hinni ez az élvezet és a szenvedély... Igazából csak szánalmas vagy. De mégsem sajnállak, mert az eddigi megnyílvánulásaid alapján tökéletesen megérdemled a sorsod. Lady Gaga Born this Way dalának van egy sora mely így hangzik " az Isten nem hibázik". Se veled, se a többi hűtlen mocsokkal nem fog.
2019. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező a prostitució egy idős az emberiséggel. Mona lisa volt normális párkapcsokatban részem ahogy írtam is. És soha nem fogsz tudni férfi aggyal gondolkozni ezért mindig el fogunk beszélni egymas mellett.
2019. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
71%

Egy mentálisan egészséges férfi nem követ el nemierőszakot. Kismillió dolog visszatarja. Empátia az áldozat iránt, bűntudat, férfiasság érzetének elvesztése, hogy ilyesmire szorult,szégyen a családja és a társadalom előtt, nem akar börtönbe kerülni, egyszűen szerelmesen akar szeretkezni.


Ezek fenn állnak, ha vannak prostik, ha nem.


Egy hétköznapi értelemben vett nem normális, szexuálisan aberrált férfi pedig megteszi a nemierőszakot. Amire szintén sok ürügye lehet. Extrém szexuális aktivitás, nők iránti gyűlölet általában, az adott nő iránti beteges rögeszme/vagy bosszúvágy, egyszerűen élvezi ha fájdalmat okozhat másoknak stb.


Ezek szintén fennállnak, ha van prost, ha nincs.


Vannak prostik, mégis rengeteg nemierőszak törtenik Magyarországon és szerte a világban. Az áldozatok többsége nem prosti.


A börtönben meg mi lenne az eldurvult emberekkel? (Tudjuk).

2019. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
83%
Ja és volt 2 hölgy ismerősöm mindkettő nagyon erkölcsös vallásos az egyik hittant is oktatotz. Ők is minden hűtlen mocsoknak elmondták a férfiakat egészen addig míg nekik nem adódott alkalom. Az egyik otthagyta a férjét meg 2 gyereket a másik egy 20 éved házasságot tett tönkre. Soha többé nem hallottam hűtlen mocskozni őket...
2019. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
5%

A férfi agy annyit tud, hogy össze-vissza keféltek prostikat egymás után, egymás genetikai maradványaiban, erre veritek magatok? Meg arra hogy 30 éves korodra egyszer kúrtál pénz nélkül?


Te meg kérdező, miért nem mész el csak egy napra kú.rvának és megtudod milyen ha annyira érdekel. Olyanok járnak hozzájuk mint a 68%-os, és még van kérdésed?? A prostik és kuncsaftjaik a társadalom salakja. Ennyi, nem kell szépíteni. Ja,és a nemierőszaktevők mind rendszeres prostilátogatók. Ezzel kezdődik a szexuális deviancák kórképe.

2019. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Mona, egyetértek azzal, hogy milyen az ideális pasi. De ez nagyon egy vízió. Írtad az előbb a férfi válaszolónak, hogy álomvilágban él. Szerintem kicsit te is.

Mint mondtam, engem megbotránkoztat a férfiak gondolkodása, de nyugodtan nézz be a hetero kategóriába. Tulajdonképpen mindegy nekik, csak női nemi szerve legyen az illetőnek.. bár néha még az is mindegy, csak luk legyen rajta, amit tömni lehet.

Nagyon kevés olyan van, akiről te beszélsz.

Tény, hogy így is sok az erőszak/zaklatás, de mint írtad, ennek számtalan oka van. Én mondjuk még kevésbé érezném magam biztonságban, ha a férfiak nem kaphatnának akkor nőt, amikor akarnak (prostik személyében).

Illetve, miben más az a lány, aki prostitúció nélkül is rengeteg fiúval van? Miben más az a férfi, aki minden lányt megdug?

Lehet azt mondani, hogy ez így nem helyes és mindenki élete végéig 1 kezén kéne hogy meg tudja számolni a szexpartnerei számát, de ez naivitás. Nem így működik.

2019. nov. 10. 21:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!