Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti elítélite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti elítélitek a prostitúciót?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatti vita ihlette a kérdésem.

Tulajdonképpen mit gondoltok erről? Mit gondoltok arról, aki szolgáltat és arról, aki igénybe veszi a szolgáltatást?

Kitérhettek arra is van-e különbség aközött, aki férfiakat, vagy férfiakat is vállal, vagy aki mondjuk (kétlem, hogy van ilyen) csak nőket.



2019. nov. 10. 17:30
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
19%

Ja, 2 barát ha szépen beszélget, utána az egyik pénzt nyom a másiknak. A másik meg elbeszéli az egyiknek, hogy mi történt vele, hányan kúrták meg a héten, mennyi spermát nyelt le, mivel fertőződött meg.


Attól hogy független vagy még igénytelen és erkölcstelen, mondjuk meg is érdemled hogy más spermájába dugdost a kukacodot. Majd rlkapsz valamit és leesik. Tudom, tudom, rendszeres járnak szűrésre, gyakrabban mint a rendes nők, tudom.

2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
84%

Ja és 15os 30 éves koromug nem voltam prostinál adfig csak egy hölgy volt az életemben az 2 évig tartott. Rájöttem esélytelen vagyok és elszállnak a legjobb éveim. Úgyhogy nem,nem ezért nem kellek a nőknek amúgy is cdak a legjobb barátom tudja hogy jàrok aki úgyszintén jár asszony meg 2 gyerek mellett. És ha tudnád hányan vannak így meg akiről nem is gondolnád nagyon meglepődnél

...

2019. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy lepődnék, jól tudom hogy a kúr.váknak áll a világ és azt is, milyen gerinctelenek a kúr.vázó férfiak. Persze, hogy nem veheti fel a versenyt egy tisztes csaláanya, aki dolgozik, gyereket nevel, háztartást vezet, egy szopógéppel, aki csak szétteszi a lábát. Amúgy az igénytelen személyiseged miatt nem kellettel soha a nőknek. Az igénytelen és deviáns pasik kötelező jellemzője a kúr.vázás.
2019. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak kávézni ugrottam fel természetesen szó sem volt pénzről.Nekik is van életük esetleg gyerek bármilyen hihetetlen ők is emberek. Mindent gumival vállal. Lehet a Te partnered több spermát nyel le mint ő ha meg nő vagy nem is mondok semmit. Szerinted a lány ismerőseid egy része aki külföldön dolgozik és állítólag szobalány meg hasonlók mivel keresik a pénzt? De látom nem vagy képben én be is fejezem neked további jó gyűlölködést😉 Ja és miért nw lehetnek tisztességes ha egyedülállóként elmegyek egy lányhoz? Ha megcsalod a párod az a gáz persze veled még ikyen nem firdult elő😀
2019. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
3%

" Mindent gumival vállal". Jó vicc. Aki meg gumi nélkül, nyersen akarja a torkára vágni annak meg azt mondja mindent gumi nélkül vállal :D



Persze, én már mondtam hogy a kú.rvák tisztességesebbek mint a rendes nők. Napi 8-10en végig menne rajta, de hát lehet azzal vígasztalódni, hogy más nők is szexelnek(5 év alatt annyival mint a kúr.vád 1 nap alatt).


Persze az útszéli más mint a lakásos, az útszélit szétkúrják és lemélytorkoztatják pénzért, a lakásost meg...szétkúrják és lemélytorkoztatják pénzért, csak jobban hangzik, mert hát mégsem útszéli. Attól még a haverod spermájában dugod a farkad.

2019. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
94%
Több mint 10 évig jàrtam semmilyen egészségügyi gondom nem volt lehet szerencsém volt. Haver kb 400 lánnyal volt(nem mind prosti)neki sem volt gondja,lehet neki is szerencséje volt. Talán Te sem kaptál el semmit amit az ember hazavitt a szomszédból vagy egy prostitól lehet neked is szerencséd volt. Tudom Ő nem tenne ilyet. Biztos vagyok benn hogy a győri polgármester felesége is ezt gondolta. 😂
2019. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
69%

A törölt kérdés alatt már kifejtettem a véleményemet. A prostitúció undorító,, hiszen olyasmiből csinál eladási cikket, aminek érzelmeken kellene alapulnia. Többnyire puszta szexuális játékszerek. Vannak nagyon elveszett emberek, akik kapaszkodót keresnek bennük, és hinni akarják, hogy ez több puszta prostitúciónál, ez nemcsak a pénzről szól, hanem személy szerint velem törődik. Nekik meghagyják ezt az illúziót, azaz hazudnak. Még jobb is nekik hogy megkapják a pénzt, de a testük nincs akkora igénybevételnek kitéve. Személyisegük sekélyes, érzelmileg primitívek, EQ-juk alacsony. Tulajdonképpen a szexuális értelemben vett természetes szelekció eszközei, hiszen bizonyos műveltségi fok és EQ felett az ember nem vesz igénybe ilyesmit. Az ez alattiak pedi amúgy sem túl kelendőek.


Számomra mindegy, hogy egyik vagy mindkét nemet fogadja-e, ugyanolyan szabados,normák nélküli személyiségre vall.


"Vicces", hogy az 58%-os válszoló a legelső kommentjében vázolta a véleményét a témáról, leírta, hogy szerinte milyen férfiak járnak prostituáltakhoz. Aztán jött a 68%-os, azt bizonygatba, hogy mennyire tévesek az elképzelései. Aztán szép lassan a bizonygatások során kirajzolodótt, hogy pontosan ugyanolyan, mint ahogy a prostizó férfiak azonosítva lettek 🤓 Sőt, még rosszabb (prostinak ajándékot vinni, fatális butaságra vall 🤭 ).

2019. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
4%

A hűtlenkedést pedig szégyellni kell, fiatalember, nem kérkedni vele. Mondd meg a barátodnak, hogy növesszen gerincet. Illetve légyszzíves, ne mondj ellent magadnak. Egyik kommentedben azt bizonygatod, hogy milyen igényesek, nem hivatásos nők talán több férfival vannak, mint némely prosti, aztán sorolod, hogy ez is meg az meg még amaz is prostizik. Akkor tehát igaz, hogy többen mennek át rajtuk mint a migráns kerítésen, te mégis rajongva beszélsz az erényeikről🤭 A győri polgármesternél voltak egy páran, fene azt a jó gusztusodat, hogy te mégis azért fogsz kizetni akit fű-fa kiélt az orgián🤭


A kedvesek, aranyosak,rendesek...Egy kedves nő nem fekszik le házas férfival, nem rondít bele más házasságába. A sors meg majd visszafizeti mindeniknek a tetteit. Tudod, a Tízparancsolatban is benne van, hogy ne kövess el házasságtörést. Majd a házasságtörő férjek és a "kurtizánok" is visszafogják kapni az élettől amit szerencsétlen feleségekkel tesznek.


Te pedig máris kapod a magadét, nézz magadra.

2019. nov. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Es igen, érzelmileg-emberileg, illetve erkölcsileg primitív ember Borkai. Hitler Németország kancellárja volt, aztán Fhürer-e nevezte ki magát, kiépített egy birodalmat. És mekkora 0 volt erkölcsileg és érzelmileg... Azért is irtam műveltségi fokot és nem társadalmi rangot.
2019. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem védem a prostikat de el sem ítélem őket. Borkait csak azért hoztam fel mert ugye olimpikon meg házas meg gyerekei vannak stb... Ha ő is el sem tudnátok hinni még hányan meg kik akár az ismerettségi körötökből is... No persze nem szeretném lerombollni az álomszép álszent világotokat. De gondolom nök vagytok ezt sosem fogjátok megérteni egyszerűen másképp gondolkozunk.
2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!