Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti elítélite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti elítélitek a prostitúciót?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés alatti vita ihlette a kérdésem.

Tulajdonképpen mit gondoltok erről? Mit gondoltok arról, aki szolgáltat és arról, aki igénybe veszi a szolgáltatást?

Kitérhettek arra is van-e különbség aközött, aki férfiakat, vagy férfiakat is vállal, vagy aki mondjuk (kétlem, hogy van ilyen) csak nőket.



2019. nov. 10. 17:30
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
3%
Vagy csak kifogytál az érvekből. De hát nem is vártam mást, olyasvalakitől aki támogatja a prostitúciót és kérdés neki, hogy a többségi társadalom elítéli-e.
2019. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Jellemző, hogyha valakinek a szintjére nem süllyednek le, akkor győzelemnek ítéli az illető, meg hogy "kifogyott az érvekből" a másik:D

Egyszerűen olyan agyament a gondolatmeneted, hogy köze nincs arról, amiről én beszélek.

De higgy amit csak szeretnél, megadom neked ezt az örömet:)

2019. nov. 10. 18:39
 13/49 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok lánynál megfordultam jócskán van köztük kedves,aranyos.Aki nem ilyen nem mentem többet de sokhoz visszajártam.Van akivel a mai napig tartom a kapcsolatot(amolyan baráti)sok mindent megbeszélünk néha csak felhív egy kávéra.Hozzá évekig jártam.Minden lánynál próbáltam a legudvariasabb lenni,mindig vittem valami kis ajándékot.Nem mindegy hogy állsz hozzájuk.És hogy miért jártam el?3-as biztos sok ilyen van amiket Te leírsz.De nekem semmilyen perverz vágyam nincs.Egyszerűen önbizalomhiányos vagyok vékony 172 cm a lányok észre sem vettek.Nekem is egy életem van szükségem van sexre.Ezt egy nő lehet sosem fogja megérteni kár is vitatkozni.A másik tudom itt mindenki órákig bírja mielőtt elélvez.Én gyorsan elmegyek ez egy párkapcsolatban hátrány míg egy prostinál előny.Ezért sem erőltettem a kapcsolatot ki maradt volna meg mellettem?Humoros vagyok és jólelkű.3-as- nak üzenem nem csak a férfiakat kell leszólni a nők nagy része semmivel sem különb.A normális tisztességes nem kell ellenben aki össze vissza dug mindenkivel tapló nagyképű jöhet.pénz fontos az legyen! Szóval ne általánosíts mindegyik nemben vannak ilyen meg olyan emberek is!
2019. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
5%
Értjük, el vagy ájulva, mert lehúzgálnak pénnzel és jópofát is vágnak hozzá. Évekig pénzelted, jó hogy felhívott és meghallgatta a nyűgeidet. Minden kúr.va-pecér eszményinek állítja be magát és negédesnek a kúr.vákat, a többi nőt meg gonosznak. Nem mondtàl semmi újat. Semmi konkrét érv. Jellemző.
2019. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
24%

Ja, és azt mondták neked, hogy a rendes,tisztességes fogalmába nem fér be aki kú.rvázás?


Lehet ezért nem kellesz a nőknek?

2019. nov. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem támogatom a prostizást, nem azért veszem védelmembe a férfi illetőt, de ez hogy "Semmi konkrét érv. Jellemző." ezt pont te írod, kedves 58%-os?:D

Fröcsög belőled a gyűlölet, a személyeskedés meg az általánosítás.

A kérdést direkt vitaindítónak találtam ki, szerettem is volna itt látni pro és kontra érveket, hát de ez amit te csinálsz minősíthetetlen. Szégyenkezned kéne, hogy csak a szar fröcsög a szádból. Érvelj rendesen! Beszélj a társadalmi hatásokról, arról, hogy a kereslet miatt sok ember lányokat rabol el és őket futtatja, mennyire elítélendő ez stb. de ne ezt a sok idiótaságot.

Olyan vagy itt, mikor valaki agyalágyult beül mellénk a buszon és random elkezd szentségelni valamiért. Háta közepére nem kíván ilyet az ember.

2019. nov. 10. 19:37
 17/49 anonim ***** válasza:
6%
Hiába írnám le azt is meg sok mást is, rögtön jönnél te vagy egy hősies lovag és megcáfolnátok, hogy a prostik önszántukból lesznek, van aki a szívsebész munkáját adta fel, hogy prosti lehessen és azóta sokkal kiegyensúlyozottabb blabalaba. Leszbik és prostizó férfiak vállvetve a prostitúcióért.
2019. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
92%
14es nem vagyok elajulva csak szerintem nem akkora bűn ha valaki elmegy prostihoz. En mindig függetlenként mentem míg a lányok szerint a férfiak nagy többsége nem fúggetlen ez akár elítélendő is lehet de egy csomó oka van amiért eljár az ember. Semmilyen nyűgöm nincs meg nem is volt szépen elbeszélgetünk mint 2 barát kivel mi tortént stb. De látom "megértetted"a lényeget,gratulálok! 😉
2019. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

"Hiába írnám le azt is meg sok mást is, rögtön jönnél te vagy egy hősies lovag és megcáfolnátok, hogy a prostik önszántukból lesznek, van aki a szívsebész munkáját adta fel, hogy prosti lehessen és azóta sokkal kiegyensúlyozottabb blabalaba. Leszbik és prostizó férfiak vállvetve a prostitúcióért."


Pont én hoztam fel példának, miért cáfolnám meg?:D

Annyira buta vagy, hogy hihetetlen. Már összeesküvéselméleteket is gyártasz. Kimondottan kínos a viselkedésed.

2019. nov. 10. 19:52
 20/49 anonim ***** válasza:
84%
Jelentős részük önszántából lesz és ha egy csomó pénzt összeszed sem hagyja abba mert megszok egy életszínvonalat. Akiről írtam 2 sportkocsija van gazdag,sosem volt stricije egy barátnőjével kezdte. Egy idő után már nyilván bízott bennem így a sajàt lakásán találkoztunk. Sok mindent tudok ezekről a dolgokról én tapasztalatból beszélek nem gyűlöletből. Semmi gond nincs ezzel a dologgal de arra azért kíváncsi lennék annak mi a véleménye azokról a lányokról asszonyokról akik titokan a szomszéd ember f...t szopkodják... Mindig magára igényes lányhoz mentem aki lakáson fogadott furdési lehetőséggel nem útszélivel.
2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!