Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van aki ismerkedett itt meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki ismerkedett itt meg lánnyal?

Figyelt kérdés

Valóban vannak itt lányok, vagy csak magát lánynak kiadó férfiak az illetők?

Van aki tényleg eljutott odáig innen lánnyal, hogy mondjuk instán beszélgettek tovább és tényleg az volt az illető akinek kiadta magát?



#leszbikus #ismerekedés.
2019. aug. 22. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg lány vagyok, de még nem ismerkedtem meg innen senkivel, úgy komolyabban.

Csak azért írom ezt, hogy tudd, tényleg vannak igazi lányok is, nem hiszem hogy mi ketten vagyunk csak.😊

2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Miért? Ez itt mióta társkereső?
2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Vannak igazi lányok, én is az vagyok, párral folytattuk is instán, fb-on, és azok voltak akiknek mondták magukat :)
2019. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, nem azt mondtam, hogy társkeresés céljából, hanem hogy tényleg van-e itt annyi lány, mint amennyi szokott válaszolgatni. Csak szimpla beszélgetést nem lehet folytatni itt? Mert az már rögtön társkeresés?

A többieknek, köszönöm a normális választ. 😊

2019. aug. 22. 19:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazándiból nem találtam magamnak párt, de biztos van olyan eset amikor itt talál egymásra két lány.

Az instagramon van számos LMBTQ csoport/oldal, ahol bármikor kiírhatsz magadról bemutatkozó üzenetet, amit az admin(ok) kitesz(nek), ott gyakorlatilag szinte azonnal bekövetnek a "jelentkezők" és szinte már ismerkedhetsz is azokkal, akik bekövetnek.

Én is fent vagyok néhány ilyen oldalon az instán.

Csak vigyázz, ott aztán sajnos akadnak név és kép nélküli KAMU GYANÚS profilok, így azt javaslom, full ismeretlennek NE ADJ KI MAGADRÓL SEMMILYEN INFÓT, de még KÉPET SE!!

Győződj meg róla, hogy akivel éppen beszélgetsz, TÉNYLEG AZ-E AKINEK VALLJA MAGÁT!!

Légy észnél és óvatos! :)

Hajrá! ;)


16/L

2019. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mindketten fővárosiak voltunk..Taliztunk is,de nem lett belőle kapcsolat.Őszintén megmondva élőben nem jött be,nem testileg,mert szép lány ,inkább a személyisége,modora,rámenőssége nem tetszett.
2019. aug. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Több lányt is ismertem meg innen. A jelenlegi párommal is itt kezdtünk el ismerkedni másfél éve (igen, leszbikus vagyok).
2019. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van:) nekem is sikerült már innen barátokat szereznem, de több sajnos nem lett belőle :(


22/L/L

2019. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Beszélgettünk és egyszer találkoztunk is.

A gond csak annyi hogy elég messze lakunk egymástól és van köztünk 8 év különbség :(


23f

2019. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Én itt ismertem meg a jelenlegi páromat is.
2019. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!