Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, szerintetek ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, szerintetek ment volna a kapcsolat egy olyan lannyal aki meg nem felejtette el az elözöt, de velem mar ismerkedett viszont idöt kert tölem?

Figyelt kérdés
Termeszetesen nem birtam par honap utan, bele bolondultam, mert neha olyan közelengedett masszor pedig mint a jegcsap olyan volt velem, viszont tervezett velem, amit hitegetesnek gondoltam, hisz tudta ha kellek ott vagyok, de bizonytalan volt es elbizonytalanitott par honap utan, amitöl en elvesztettem a fejem es inkabb elkuldtem. Gondoljatok ha eleg turelemmel kezelem ment volna a dolog vagy helyesen tettem hogy nem szenvedtem tovabb, elegge kikeszultem a vegere, hisz magaba bolonditott...
2018. máj. 7. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bánd. Ha még nem felejtette el az előzőt, akkor úgysem tudott volna rád koncentrálni teljes mértékben. Elengedted, de lehet visszajön, ha letisztultak benne a dolgok, és ha addig még nem lesz senkid, akkor még mindig újrakezdhetitek.
2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Csak másodszori olvasásra esett le, hogy a lány nem masszőr :D

Igen, lehetséges. Meggondolatlanul viselkedtél.

Persze, hogy bizonytalan volt. Szerette még az előzőt, de irántad is elkezdett érezni, amit valószínűleg nem akart ilyen korán, még jó, hogy össze volt zavarodva.

A türelem, szeretet, megértés csodákra (lett volna) képes.

2018. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna türelmesnek, megértőnek, szeretetteljesnek lennie valakivel, akivel hivatalosan semmi nem volt köztük, csak talonban tartotta az illető?
2018. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kettes te valahol máshol éltél eddig. Ilyenből jól kijönni nem lehet.

31/f

2018. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit banom hisz összevesztem vele ezen, nem voltam tul tolerans a vegere, plane hogy elöször magaba bolonditott, aztan ugykezelt mintha egyutt lennenk kicsit, olyanokat is mondott es ugy tervezett, majd mint egy baratot a vegere... ezen zavarodtam össze akadtam ki es kuldtem el, kertem hogy ne huzzuk egymas idejet es hagyjuk beken egymast... Egyikfelem ugyerzi jol cselekedtem a masik azt hogy a francnak tettem ezt..
2018. máj. 7. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél. De ha még mindig szerelemes vagy, akkor adhatsz neki egy esélyt. Kockázat nélkül nincs fájdalom :D :D :D
2018. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek ismerkedik már eleve, ha tudja, hogy még nincs túl az előző barátján? Ez tisztességtelen lépés veled szemben.

Egyetértek a hármas válaszolóval. Miért kellett volna neki várakoznia, amíg a lány nagy kegyesen úgy dönt, hogy mégis akar tőle valamit? Ez eléggé megalázó a kérdezőre nézve. Csak várjon, amíg a másik meg nem gondolja magát. Vagy ha esetleg nem talál jobbat nála, akkor ő is jó lesz neki.

Ha valakinek tényleg szimpatikus vagy, akkor nem akadályokat gördít az ismerkedésetek elé, hogy nehezítse a helyzeteteket, hanem veled akar lenni kifogások, álindokok keresése nélkül.

2018. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megkönnyebbultem hogy igy gondoljatok, köszönöm.

Hogy tud egy nö megcsokolni addig valakit amig mas jar a fejeben, hihetetlen... es felettebb önzö huzas....

2018. máj. 7. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Legalább most a hőgyike is koppant egyet, talán megtanulja, hogy nem szép dolog így játszani egy másik ember érzéseivel. Már ha egyáltalán eljut a kis buksijáig a dolog.
2018. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazándiból csak dugnitok kellett volna. Kapcsolatra semmi esély sem volt az ő részéről. Sajnálom 🙁
2018. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!