Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külföldi (osztrák, szlovén,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi (osztrák, szlovén, szlovák) lánnyal ismerkedett már innen valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire nyitottak?
2017. jan. 12. 19:12
 1/9 Germany1988 válasza:
Hát elöszőr is nem árt ha ismerkedésnél beszéled az ő nyelvét...mert magyart senki nem beszél rajtunk kivül...nulla tolerancia. Amugy ha jól beszélsz velük semmi külömbség....azok is lányokból vannak. De talán lesznek olyanok akik kicsit tartanak majd,,,merthát idegen vagy másik országból....de idővel megtörhet a jég
2017. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jo foldrajzbol, ezert kerdem: Magyarorszagon kivul csupan ez a harom orszag leezik a vilagon, mint kulfold?
2017. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem ezeket, mert én itt lakom a 4-es határon.
2017. jan. 12. 22:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnom szlovák( félig ). Nálam úgy volt h ha sikerült megtorni a jeget akkor már nyitott volt de sztem ugyanannyira nyitottak mint itt. Amugy az elsőnek üzenem h Szlovákiában kb fél millió magyar el, szóval hülyeségeket beszél.
2017. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az elején gondolom tovább kell építeni a bizalmat, hogy nem vagy egy darabolós gyilkos.
2017. jan. 13. 11:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne de mi van, ha az vagyok? Akkor mit lehet csinalni?
2017. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én is Szlovákiából származom. Ha nem tűnt volna fel itt több magyar él mint szlovák. Semmi gond nincs az ismerkedéssel. Én is szereztem már új barátokat erről az okdalról.Nincs különbség a felvidéki és a rendes magyarok között. Nyitottak vagyunk mi is az ismerkedésre
2017. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt boldogan hallom. :)
2017. jan. 20. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is Szlovákiai magyar vagyok
2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!