Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt a gyk-n olyan 22-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt a gyk-n olyan 22-24 éves srác, aki még sose ismerkedett lánnyal?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok és a külsőm miatt olyan szinten kevés az önbizalmam, hogy egy lánnyal sem ismerkedtem még sosem (a leszólításról nem is beszélve). Van olyan srác, aki hasonló helyzetben van, mint én? Ha igen, írjátok le, hogy mi vezetett idáig/mit rontottatok el.

2016. aug. 3. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedni ismerkedtem az utóbbi időben, de sajnos még a csók sem jött össze.

21 évig túlsúlyos voltam. Lefogytam, azóta építkezem. Nyilván a kövérség miatti csúfolás, valamit önbizalomhiány, és úgy maga a kövérség vezetett ide, ne ennek a korszaknak már vége szerencsére. Újjászülettem :DDD 23/F

2016. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó voltam és sokan lenéztek, bántottak, beszóltak és a lányoknál se volt bátorságom hogy ismerkedjek velük. 15 évesen volt egy randim de kudarc volt, többet nem is találkoztam a lánnyal. Aztán egészen 22 éves koromig csak tetszettek lányok de egyikkel se jutottam el még odáig sem hogy találkozzunk kettesben.

22 évesen találkoztam egy lánnyal akivel jól kijöttük, ő volt az első lány az életemben, első csók,stb... Nem tartott sokáig, aztán közel 3 évig csak találkozások voltak és sok lepattintás. Több mint 20 lánnyal találkoztam, ismerkedtem, volt aki kb 1 évig szivatott és nem lett semmi az egészből.

2016. aug. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 27 vagyok. Nálam is ugyanez volt, mondjuk most épp elégedett vagyok a külsőmmel, sokat nőtt az önbizalmam. Ennek ellenére nem kezdeményeztem soha magam ismerkedést, lányok kezdeményeztek néha, de nem mertem belemenni semmibe. Na ez például lehet hogy hiba volt:)


Itt a gyk-n amúgy mindenki túlgondolja a problémát és folyton elméleti kérdéseket tesznek fel, például "ilyen frizurával lehet-e esélyem?", vagy hogy "Tetszik a lányoknak ha visszahúzódó vagyok?". Egyszerűen oda kellene menni és kezdeményezni. Na ezt nem teszik meg sokan, köztük én se, ezt rontjuk el mi.

2016. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!