Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért félnek a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a leszbikus lányok egy biszexuális lánytól?

Figyelt kérdés
Mármint miért nem nagyon akarnak velük összejönni?

2019. aug. 21. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem félnek. Undorodnak. Ki akatna megvsókolni egyvolyan szájat amibe már járt f.a.s.z...
2019. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarna megcsokólni egy olyan szájat, amiből több mocsok jön, mint a kinti pottyantósból? Hihetetlen milyen kulturáltak vagyunk....
2019. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

Biszexuális lányként írok!

- Az a feltételezés hogy a biszexek nem tudnak megmaradni senki mellett mert mkndig akarják a másik nemet is ÓRIÁSI sztereotípia

- Én SOSE csallnám meg a párom,mert szeretem

- Ha valaki nem tudja kielégíteni a párját az régen rossz egy kapcsolatban

És ekkor nagyobb a megcsalás esélye ez tény. Viszont ez nem csak a biszexeknél van így hanem a heteróknál is

- Alapjában ha biszexuális a párunk ahoz kell egy bizonyos elfogadás. Én személy szerint mindig a kapcsolat elején tisztázom ezt. És a vágyaimat is... Amit vsgy elfogad a kiszemeltem vagy nem. Amennyiben ezek q vágyak bármely emver részéről nem elfogadottak mindenki eltudja dönteni ez oké e van nem. Kibírod e így vagy nem...

- Minden szexuális irányúltságban lévő ugyanúgy félhetne azért amiért a leszbikusok ebben a helyzetben. Akkor senkinek ne legyen párja? Mert lehet összetörik?

- Egyszerű emberek! Komuinikáljatok a pározokkal,álljatok nyíltan hozzá,mkndjatok el mindent... Higgyétek el lehetséges ezt tisztázni.

- Még egy utolsó gondolat: Ismerjetek meg vakakit utána ítélkezzetek.

2019. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyrészt elég gusztustalan annak a gondolata hogy egy olyan puncit nyalok, amiben egy férfi pénisze volt benne órákkal, napokkal korábban. A férfiak sok nemi betegséget terjesztenek és ezt egy biszexuális lány elkaphatja és tovább adhatja. És más a gondolkodásmódjuk is, mi utáljuk a férfiakat, a biszexuális lányok nem. A külsejükkel is sokszor a férfiaknak akarnak megfelelni és nem önmaguknak. A biszexuális lányok ha éppen egy férfival vannak együtt, azt elmondják bárkinek, de ha egy leszbikus lánnyal, arról nem beszélnek, szexkapcsolat szintjén kezelik.
2019. szept. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!