Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért félnek a leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a leszbikus lányok egy biszexuális lánytól?

Figyelt kérdés
Mármint miért nem nagyon akarnak velük összejönni?

2019. aug. 21. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Mert nem tudnak neki mindent megadni amire vágyik. Felcsatolhatóssal nem az igazi...
2019. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
38%
Azért nem, mert nagyobb a megcsalás esélye.És általában a biszexek nem bírnak egy nemnél megmaradni előbb utóbb ugyis rájuk jön a faszhiány..
2019. aug. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden esetben a f@sszhiány a ludas. A bizalom a fontos mindkét részről. Volt már olyan, hogy a leszbikus nő annyira bizalmatlan volt a biszexet illetően, hogy ő lèpet le szintúgy egy leszbivel. S lás csodát, a biszexuális nő hosszú ideje èl együtt egy olyan leszbikus nővel aki bízik benne. Tehát ha a bizalom nincs megette a fene.
2019. aug. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert sekélyes gondolkodásúak.


-Egy leszbikus lány, aki nem fél a biszexektől.

2019. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

tegnap 23:15


Intelligenciád lehet a hiányos, ha nem tudsz kultúráltan megfogalmazni egy mondatot!

2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Én biszex vagyok és a párom leszbikus

Párom is feltékeny

De elötte én is azt tapasztaltam hogy bizalmatlanabbak a leszbik

2019. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy előttem is írták, valószínűleg mert azt gondolják, ha biszex vagy az azt jelenti, hogy mindkét nemmel konstans igényed van szexelni és félnek, hogy mellettük keresnél más szórakozást is. Az én párom biszex, én leszbikus vagyok és köszönjük szépen teljesen jól megvagyunk, soha egy percig sem jutott eszembe, hogy megcsalna egy férfivel, legalábbis nem nagyobb esélye minthogy nővel csaljon meg. Ez nem beállítottság függő ez természetfüggő... Én monogám típus vagyok és a párom is az. Van-e igénye hüvelyi orgazmusra? Igen van... Van-e ugyanolyan jó a szex felcsatolhatóssal, mint igazi pénisszel? Én minden tőlem telhetőt megteszek, de valószínűleg nem. Panaszkodott emiatt valaha is? Sosem. Ennyit erről. Szeretjük egymást, megbízunk egymásba, tudjuk, hogy sosem lépne félre a másik szóval nálunk ebből nincs gond. De ha most jönnénk össze és nem ismerném akkor sem feltételezném ezt rögtön, mert szerintem ez hülyeség.
2019. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%
Nos..nagyobb a megcsalas eselye a biszexualis fel reszerol, ettol tarthat a leszbikus fel. Ez ramehet a kapcsolatra jelentosen.
2019. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
92%

Igazából szerintem csak anyi oka van hogy a leszbikus lány tudja hogy valami olyasmit nem tud megadni a párjának amit ő szeret.. ezért feltételezi hogy előbb utóbb félre lép.

Mondjuk nálam ez még sosem jelentett problémát...

2019. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy biszex lánnyal alakultak már komolyra a dolgaim (leszbikus vagyok). Idővel mindegyiknek hiányzott a "férfi" belőlem. Az egyik úgy kezelt, a másiknak a férfi érintés, a harmadiknak a nemiszerv, a negyediknek a viselkedés hiányzott. Úgyhogy a 4. biszex lány után azt mondtam, hogy elég volt. Bizonyára ennyire szerencsétlen vagyok. Ezek után sem vagyok előítéletes, de ha egy biszex lánynak tetszem, akkor sajnálom, de nem szeretnék újra se csalódni, se sérülni. Nem vetem meg őket, se nem hibáztatok senkit. Egyszerűen csak nem szeretnék újra biszex lányba beleszeretni, ennyi. :) És a bizalom megvolt, mivel sosem csaltak meg, nem féltékenykedtem, nekem is vannak leszbikus barátnőim, ennyi erővel rájuk is lehetett volna féltékeny bármelyik aktuális partnerem. Leszbikus-leszbikus kapcsatban is ugyanakkora a megcsalás esélye. Ismétlem, nem vagyok a biszexek ellen, de sajnos azt a tábort erősítem, akik nagyon csalódtak bennük.
2019. aug. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!