Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha úgy érzem, hogy lelkileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem, hogy lelkileg tudnék vonzódni lányokhoz, de szexuálisan nem, attól még lenne értelme lányokkal ismerkednem?

Figyelt kérdés

Kifejtem bővebben. Mindig megnézem a lányokat az utcán, még jobban, mint a fiúk (és jobban, mint a fiúkat). A lányok 90%-a tetszik, tehát egyáltalán nem "undorodom" tőlük. És olyan szinten csalódtam, és kiábrándultam a fiúkból, hogy már teljesen úgy érzem, hogy nekem nem kell egy fiú se, meg amúgy is, egy lánnyal sokkal jobban egy hullámhosszon lennénk, sokkal jobban megértenénk egymást. Úgy érzem, hogy bele tudnék szeretni egy lányba. Viszont a szexet csak fiúval tudom elképzelni. Maximum csók menne lánnyal, több szerintem nem (eddig egy szájrapuszim volt egy lánnyal). Ha ismerkednék egy lánnyal, aki tetszene, és jól kijönnénk, megszeretném, akkor ez változna?


21/L



2019. aug. 21. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne!
2019. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A végső kérdésre válaszoltam.


A címbelire: csak, ha le tudsz mondani a szexualitásról. Különben mi értelme? Kapcsolatban egy lánnyal, kielégülésre meg egy fiú?

2019. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez alapján szerintem biromantikus heteroszexuális vagy.

Mindenképpen van értelme lányokkal ismerkedned, ha romantikusan vonzódsz hozzájuk (is).

Vannak homoromatikus/biromantikus lányok, akik aszexek, heteroszexuálisak, esetleg grayaszexek (azaz csak ritkán éreznek szexuális vonzalmat), meg persze az is lehet, hogy demiszexuális vagy és csak akkor vonzódsz szexuálisan egy lányhoz, ha már jobban megismered.

Persze ezek csak ötletek.


(Egy homoromatikus grayaszexuális lány vagyok)

2019. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs meg a vágy benned, akkor nem fog változni. Ha szexuálisan a másik nem izgat, akkor az valószínűleg így is marad. A vágyak nem "menet közben" dőlnek el, hanem előre fejben. Ne a csalódottság hajtson más nők felé, hanem a testi/lelki vágy. Valószínűleg enyhén biszex vagy és inkább csak a megértésre vágysz, mint a fizikai kontaktusra.
2019. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem feltétlen "változna" ,de változhat.

Csak személyes tapasztalatomra hivatkozva tudok tanácsot adni. Hasonlóan érzek én is, sokáig el sem tudtam képzelni az életemet egy nővel. De viszont nagyon jól éreztem magam a társaságukban. De később találkoztam egy lánnyal aki annyira megfogott, hogy ezentúl mással el sem tudom képzelni az életemet csal vele. Jött magától minden, vágytam is rá ,hogy hozzám érjen és én is hozzá. A szexről meg inkább ne is beszéljünk. :)

Szóval ne aggódj jön minden magától ha megismered az "igazit". :)

2019. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#3: Wow, még soha nem hallottam ezek közül néhány szót. De van benne valami.

2019. aug. 21. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5-tel teljesen egyet értek!
2019. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!