Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megharapott a párom (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharapott a párom (? )

Figyelt kérdés

Egyik alkalommal amikor szeretkeztünk a párom leszorított és erősen megharapta a tarkóm. Vérzett és csúnya helye maradt. Eddig mindig nagyon gyengéd volt, nem volt durva ezért nem értem hogy mi volt ez így hirtelen.

Mindent meg szoktunk beszélni, de akkor amikor kérdőre vontam nem válaszolt semmit. Hazaküldött hogy nyugodjak meg és később megbeszéljük de ha finoman rákérdezek akkor azt mondja hogy ne kérdezősködjek.

Ez valamilyen fétis? Rejtett agresszió ? (amit amugy nem hiszek.) Valami ötlet? Nem emiatt fog tönkremenni a kapcsolatunk de pár napja feszült a légkör és nem tudok csinálni semmit.


2019. júl. 31. 20:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
és kérlek hagyjuk az olyan válaszokat válaszokat hogy biztos vámpír. nem az :D
2019. júl. 31. 20:34
 2/16 A kérdező kommentje:
*-1 válaszokat
2019. júl. 31. 20:35
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem vámpír.Inkább kandúr macskának képzeli magát.
2019. júl. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de én imádnám🙏
2019. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Már ott tartok hogy az sem izgatna ha macskának hiszi magát csak mondjon már valamit..
2019. júl. 31. 20:52
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a titkolózás a párod részéről elég para.. Azért én erősködnék még, hogy mondja el mi a búbánat volt ez, mert nem korrekt, ahogy viselkedik. Lehet az is, hogy szégyenli, hogy túl ment egy határon és a szőnyeg alá akarja söpörni. Esetleg így is kezdhetnéd nála, hogy ne érezze rosszul magát, mert fájdalmat okozott, csak beszéljétek meg.
2019. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak amikor történt a sokk miatt vontam kérdőre erélyesebben, de tényleg csak azért mert meg voltam ijedve. Azóta finoman próbálok beszélni róla de ő nem akar..
2019. júl. 31. 20:58
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Én is hasonlóan domináns pozícióban szoktam harapdálni a barátnőm. Nyakát, vállát, combját, vádliját, bármit. Magam sem vagyok egy agresszív típus, de felizgat, ahogy éreztetem vele, hogy most én diktálok..bár én sose haraptam még véresre, illetve nem is agresszívan harapok:D

Lehet részéről ez rejtett agresszió is, főleg, ha hárítja a témát. Mi minden ilyesmit megbeszélünk.

2019. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Engem párom múltkor vállon harapott. Fajt mint az állat :D mi szoktuk durvábban nyomni de én is meglepődtem ezen. De aztán annyit mondott csak úgy jól esett neki akkor ezt csinálni. Lehet párodnál is ez a helyzet, próbáld meg kihúzni belőle, mi lehet az oka. Kedvesen közeledj felé, éreztesd hogy nem haragszol és valóban csak kiváncsi vagy.
2019. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Vszinüleg akkor, abban az esetben elszaladt vele a paci és ezt szégyenli. Ezért nem akar rola beszélni. De az meg jogos, ha ezt elfogadhatatlannak tartod.
2019. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!