Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Már két napja nem keres a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két napja nem keres a párom, ez normális?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt,távkapcsolatban,mind a ketten biszexek vagyunk.Az utóbbi időben kevesebbet tudtunk együtt lenni,amitől eleve kicsit ingerült voltam.Tegnapelőtt este telefonáltunk,és mesélt két pasasról,egyről,aki burkoltan flörtölt vele,és egyről,aki "nem tetszett neki,de nagyon jól nézett ki".Tudja,milyen féltékeny típus vagyok,és mikor látta,hogy duzzogok,még tovább ingerelt,aztán kinevetett.Nálam borult a bili,letorkolltam,és bevallom,hisztiztem is,megmondtam,hogy meg kéne tanulnia,mikor van elég a "mókából".Nem sokkal erre elbúcsúztunk,letettük a telefont.Mikor elszállt a mérgem,beláttam,hogy nem kellett volna picsogni,ezért megírtam neki,hogy sajnálom,amiért kifakadtam,és hiányzik.Másnap reggel még írtam neki egy jó reggelt üzenetet is,amit látott,és nem válaszolt rá egész álló nap.Mikor este hétkor megkérdeztem,hogy miért nem válaszolt,annyit felelt,hogy elfoglalt volt.Később telefonáltunk egyet,de azóta (azaz ma egész nap) nem írt egy árva üzenetet sem.Miért csinálja ezt?Tudom,hogy nem kellett volna hisztiznem,de nem hiszem,hogy emiatt 2 napig ignorálnia kellene,pláne,hogy bocsánatot kértem.Plusz ő volt az,aki megbántott...

18/l



2018. aug. 5. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem ő bántott meg, hanem ő viccelődött, te meg túl féltékeny vagy a semmire és kiverted a hisztit.Érthető ha meg akar leckéztetni egy kis mosolyszünettel. 28/F
2018. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Azért vicc és vicc között is van különbség. Én is elég féltékeny típus vagyok, ilyen helyzetben nekem se esne jól, ha visszaélne ezzel a párom. Lehet ezt normális határok között folytatni, ugratni, kicsit hergelni a másikat, de azért nem árt tudni, hol a határ. Te megtetted, ami tőled telhető, neki is illene lépni valamit a békülés ügyében.
2018. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. és 3.,köszönöm a válaszaitokat.Bár a 2. válaszolónak megjegyezném,hogy még nagyobb veszekedéseknél sem fordult elő,hogy egész nap nem írt,most meg bocsánatkérés után sem hajlandó keresni engem.Másrészt furcsa,hogy ő nekem mindig szereti részletezni,mikor egy férfi megkörnyékezi őt,de ha én mesélem el egyszer kétszer,hogy leszólítottak,azonnal a lelkére veszi.Szerintem egyik leszbikus vagy biszexuális nőnek sem esik jól,ha a párja férfiakról mesél (pláne,ha dicséri őket),mivel belőlünk sosem lesz férfi,sosem adhatjuk azt,amit egy férfi.Igenis megbántott,és most tanácstalan vagyok.Várom a további válaszokat.
2018. aug. 5. 15:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak azért nem jelentelek,hogy a válaszoddal itt ékeskedj az emberiség legmélyebb idiotizmusa élő példájaként:)
2018. aug. 5. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Inkább leszek büszkén "nem normális", minthogy olyan legyek, mint a "kedves" válaszíró. Remélem, jobban alszik ma és teljesebb lett az élete, hogy ezt leírhatta. :)
2018. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te érezd magad rosszul, kellően éretlen, ahogy egymás orra alá dörgölitek, hogy valaki vonzódik hozzátok vagy ti vonzódtok valakihez. Bár 18 évesen még simán belefér. Ha sokat bántjátok egymást, akkor inkább engedjétek el. Ennek így semmi értelme.
2018. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!